Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy to miasto kiedyś śpi?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy to miasto kiedyś śpi?

Byłem w Barcelonie, poranek, a ja wchodzę do dyskoteki gdzie pełno ludzi...amazing na wakacje

To prawda, Barcelona żyje całą dobę Ma to również swoje minusy, nie jest to miasto w którym da się odpocząć w ciszy i spokoju, ale z drugiej strony na pewno można się świetnie bawić

Komentarz

Nigdy! I za to ją kocham. Pamiętam podroż do Barcy jeszcze za czasów studenckich.. jedna wielka impreza i ta życzliwość ludzi. Kocham!

Komentarz

Bialyk, to prawda, Sagrada jest niesamowita, niestety w dalszym ciągu "w budowie" Camp Nou również jest wart zobaczenia, w szczególności jeśli jesteś miłośnikiem piłki nożnej Co jeszcze polecacie zobaczyć w Barcelonie? Gdzie iść, żeby się pobawić?

Komentarz

Sagrada będzie jeszcze dłuuugooo "w budowie'

Komentarz

Barcelona nigdy nie zasypia
            Bylam tam na kursie hiszpańskiego ze sprachcaffe. Barcelona zachwyciła mnie kolorami i zapachami. cudownym przeżyciem był dla mnie wieczór flamenco.

Komentarz

Gdy odwiedzacie Barcelone na trochę, to może być nawet fajnie, ale uwierzcie mi mieszkałem w samym centrum parę miesięcy i hałas był dosłownie nie do wytrzymania. Moja dziewczyna bez zatyczek do uszu nie mogła spać nawet przy zamkniętych okiennicach, oknach i zasłonach. A wyobraźcie sobie, że tak pozamykane wszystko nie jest zbyt korzystne, gdy jest ciepło...

Komentarz

A to widzisz wszystko zalezy od tego kto co lubi bo mnie np na dłuższa męte męczy takie miasto.

Komentarz

Myślę że jest to kwestia przyzwyczajenia i ja bym mógł się przyzwyczaić choć też jestem zwolennikiem ciszy i spokoju ale jak trzeba to trzeba Byłem kiedyś na wycieczce "Cała ona, Barcelona!" choć trwała krótko to zdążyłem poznać jak toczy się życie Hiszpanów w stolicy ich kraju.

Komentarz

Barcelona nigdy nie śpi I ludzie niesamowicie przyjaźni i otwarci. Kocham Barcelonę(Hiszpanie) za czyste plaże-człowiek nie boi się,że jak zanurzy rękę w piasku to natknie się na peta

Komentarz

Barcelona to miejsce które na 100% kiedyś odwiedze, jedno z moich największych marzeń

Komentarz

Nie do końca tak jest, że miasto nie śpi. Prawdą jest, że Hiszpanie zaczynają przychodzić do klubów o 2-3 w nocy, ale o 5-6 jest już pustawo. Kiepsko jest też z komunikacją, szczególnie w weekendy, więc jeśli ktoś mieszka daleko od centrum, np. w hotelu przy autostradzie, to ma trochę utrudniony dojazd i albo czeka na poranny pociąg albo zmuszony jest wracać około północy.

Komentarz

Fakt jest mnóstwo miast, które nigdy nie śpią. Południowe kraje mają to do siebie, że ludzie mają inną mentalność i wiecznie imprezują.

Komentarz

To prawda byłam w Barcelonie to piękne miasto , które na każdym kroku tętni życiem. Polecam spróbować Paele będąc w Barcelonie to obowiązek ;-) owoce morza pychota ;-) Ja również wybrałam się tam do spa na masaż [url=http://tworzefirme.pl/lifo-fifo-ksiegowa-kurs-walut/]metoda LIFO[/url] totalny relaks. To naprawdę super miasto pełno uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi ;-) polecam!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                            Trwa
                            X