Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Camp Nou - stadion klubu FC Barcelona

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Camp Nou - stadion klubu FC Barcelona

Czy ktoś odwiedził stadion Camp Nou? Jak wrażenia? Mogę tylko ze zdjęć zobaczyć jak wygląda w środku stadion.

Pewnie musiałbyś się zwrócić do Fanklubu Pewnie organizuje ciekawe wypady. I od razu na mecz. Jednak aby mieć jakąś atrakcyjną zniżkę musiałbyś być przez jakiś czas tzw. socios.

Komentarz

Zamieszczone przez bialyk Zobacz posta
      Czy ktoś odwiedził stadion Camp Nou? Jak wrażenia? Mogę tylko ze zdjęć zobaczyć jak wygląda w środku stadion.

Niesamowite wrażenie, jeszcze większe kiedy jest pełny, prawie 100 tys osób. Jest kilka takich meczy w sezonie kiedy na Camp Nou jest komplet, jest to miedzy innymi Grand Derby, mecz z Realem Madryt. Ja miałem okazję być na takim meczu.... la bomba Jak chcecie wybrać się na mecz Barcy to chętnie pomogę w kupnie biletu, na każdy mecz również na Grand Derby pozd

Komentarz

Zgadzam się z paweł81 - stadion robi wrażenie. Również atmosfera podczas meczu jest niesamowita, choć nie byłem na jakimś wyjątkowo ważnym spotkaniu to jednak poczułem magię stadionu i drużyny z Barcy

Komentarz

Stadion jak dla mnie był stary i stromy. No ale wrażenia super i co ciekawe na meczu tam jest cicho na trybunach, zdziwiłem się, bo w Polsce to kibice non stop kibicują

Komentarz

Podczas samego meczu kiedy stadion wypełniony jest po brzegi to całość robi niesamowite wrażenie,z kolei kiedy jest pusty ma się wrażenie że obserwujemy stary,stromy zabytek piłkarski sprzed lat

Komentarz

Fajne jest to, że można sobie go tak po prostu zwiedzać

Komentarz

Osobiście jeszcze nie miałem okazji na nim być, ale mam nadzieję że któregoś dnia mi sie uda! Może nawet załapie się na jakiś mecz

Komentarz

Podobnie jak kolega wyżej. Najlepiej jeszcze jak Bayern z Lewym będzie gromić Barcelone.

Komentarz

Ja byłam w środku. Nie jestem fanką piłki nożnej, ale stadion robi wrażenie. Do zobaczenia jest sam stadion oraz muzeum FC Barcelony (we wnętrzu budynku)

Komentarz

Trwa
                    X