Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Cullera, Gandia, Denia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    Jola napisał(a):

> Czy był ktoś w okolicach Gandii ?Wybieramy się z przyjaciółmi
    > we wrzesniu na wycieczke w te okolice i chciałabym wiedzieć ile
    > kasy jest potrzebne, co warto zobaczyć ?Gdzie mozna się
    > zabawić, ile kosztuje prom na Ibizę itp. Proszę o
    > odpowiedź.Pozdrowienia

Czesc Jola,

Zobacz moja odpowiedz dla "alicia" region Hiszpania/Costa Blanca.
    Wybor bardzo dobry. Oczywiscie samochodzik bedzie konieczny.
    Skoro wybierasz sie z przyjaciolmi,proponuje wypozyczenie samochodu malolitrazowego w Alicante na lotnisku.
    W zaleznosci od ilosci osob musicie wypozyczyc taki,ktory najlepiej bedzie Wam sluzyl. Oczywiscie,jesli bedzie piec osob,to bron Boze malenki samochod i do tego klimatyzacja,poniewaz beda trudnosci w gorzystym terenie.
    Oczywiscie,konieczna jest klimatyzacja!!
    Prosze na tym nie oszczedzac,poniewaz trudno jest wytrzymac bez klimatyzacji jesli trafi sie korek uliczny.
    Proponuje sprawdzic na Internecie hotel Hesperia w Alicante. Czesto
    byly tam promocje za "smieszna cene",a jest to hotel pieciogwiazdkowy
    w pelnym tego slowa znaczeniu.Kilka lat temu udalo mi sie skorzystac z takiej
    oferty. Znalazlem na : www.expedia.com.
    Benidorm to praktycznie same rozrywki.Olbrzymia ilosc hoteli,dyskotek,barow,
    restauracji itp.
    Tu nie mozna sie nudzic.Wydac mozna duuuzo.
    Nalezy pamietac o Javea!! Zwiedzic samochodem piekne okolice.Tu zatrzymalem sie tez na tydzien,poniewaz mi sie podobalo.
    Najlepsze jedzenie /to jest nie tylko moje zdanie,ale tubylcow/w restauracji
    LA Redonda II .
    Mozesz znalezc wiecej info: www.javea.net
    Ja osobiscie bylem zachwycony jedzonkiem w restauracji "Pepa" usytuowanej przy
    deptaku. /Paseo Amanecer Bl.3 tel.96 579 2572.
    Telefon uchowal sie w moim laptopie/. Olbrzymi i zroznicowany wybor,ceny wyjatkowo umiarkowane,najlepsza pizza jaka jadlem w zyciu.Szkoda,ze powierzchnia nie jest wieksza.
    Lubie pizze,wiec ja probowalem w innych krajach tez,Wlochy,Argentyna,Portugalia, Brazylia USA itd. "Pepa" smakowala mi wyjatkowo. Prosze zwrocic uwage na ilosc gosci oczekujacych na miejsca.
    Poza tym wyjatkowo czysto,przemila obsluga,dobra klimatyzacja.
    I jeszce jedno: wspaniale lody "helado de coco", Mniaam!
    Jadlem je praktycznie codziennie wlasnie w wymieninej "Pepa"
    Denia,czysta plaza,krysztalowa woda,piaseczek.Och, moglbym sie juz spakowac,ale skad tyle urlopu?
    Warto sprobowac wynajac mieszkanie w domu usytuowanym na plazy. Ceny wyjatkowo umiarkowane,ale niestety nalezy tego dokonac wczesniej.
    Na Ibize nie jechalem promem,poniewaz bylem tam wczesniej w innym terminie.
    O ile pamietam ceny promow nie sa wysokie.
    Reasumujac: samochod KONIECZNY!, jesli chcecie cos zobaczyc.
    Poza tym jadac w grupie,cena bedzie wyjatkowo przystepna.
    Warto przestudiowac Internat ,wydrukowac sobie mapki,aby byc zorientowanym w terenie. Angielski owszem,ale w wiekszych osrodkach.
    Podstawowe zwroty warto znac po hiszpansku. Wloski i portugalski tez bedzie bardzo pomocny,jesli ktos z Was bedzie znal ktorys z tych jezykow.
    Chetnie tam powroce,ale na dluzsze wakacje.
    Zycze milych wrazen,mrwes

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    ja jakies pare lat temu bylam w Gandii(playa) i bylo cudownie!!! wtedy jeszcze bylo tanio ale teraz podejzewanm ze jest troche drozej.Rzeczywiscie jedz do Benidorm-tam jest tez aqua park i delfinarium itp. warto spedzic tam caly dzien.Oprocz tego koniecznie jedz do Valencii do muzeum figur kartonowych,ktore hiszpanie robia na fieste las fallas.a w samej gandii tez jest co zobaczyc nie wspominajc o dyskotekach na ktore rodowici hiszpanie chodza na godzine 4 rano-wczesniej wszyscy siedza w pubach i popijaja cole + whisky.Z dyskotek polecam Bacarra ,cocoloco.W sumie to nie wiem jak tam jest teraz ale wtedy bylo baardzo fajnie

Zostaw komentarz:

• Elwira
    replied
    Jak sie chcesz zabawic, zajrzyj do Benidormu - ponoc bardzo rozrywkowe miejsce. Po drodze jadac, zajrzyjcie na chwile do *****coli - bylam tam w zeszlym roku, urocze miasteczko z zamkiem zbudowanym ponoc przez templariuszy. Wpadnijcie tez do Alicante.

Zostaw komentarz:

• Jola
    rozpoczął wątek Cullera, Gandia, Denia

Cullera, Gandia, Denia

Czy był ktoś w okolicach Gandii ?Wybieramy się z przyjaciółmi we wrzesniu na wycieczke w te okolice i chciałabym wiedzieć ile kasy jest potrzebne, co warto zobaczyć ?Gdzie mozna się zabawić, ile kosztuje prom na Ibizę itp. Proszę o odpowiedź.Pozdrowienia
Trwa
X