Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jak tanio telefonowac z Hiszpanii?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Cegła-ceglasta
    replied
    Tak Pawełku - masz rację...))
    Ale mnie się tam nie chciało chodzić po kafejkach, a budkę telefoniczną to nawet na plaży znajdziesz....)) więc robiąc sobie przerwę na papieroska można zadzwonić....)))

Zostaw komentarz:

• Pablo1975
    replied
    ja prosty chlop jestem i skype sprawdza sie wszedzie

[%sig%]

Zostaw komentarz:

• Cegła-ceglasta
    replied
    Hej Pablo....))
    Ja tu takich rad udzielam, a Ty w jednym zdaniu rujnujesz moje starania....)) hihihi
    Buźka 4 U...)

Zostaw komentarz:

• Pablo1975
    replied
    Zaladuj sobie skype, wszedzie masz neta i dzwonisz taniej niz w PL

[%sig%]

Zostaw komentarz:

• Cegła-ceglasta
    replied
    cześć Citek....))) Kurcze....ja Ci nic nie wyjmowałam z ust....hihi.....I tej wersji będę się trzymać.....))) hihi (w tym momencie Cegla puszcza oczko) Hej mm...)) Jeżeli chodzi o kartę - w sensie poproszenia o nia w sklepie - to z angielskiego po prostu 'phone card', a po hiszpańsku 'tarjeta de telefono'....)) Jeżeli chodzi o operatorów to znalazłam kilka starych kart: Super Gold Card (złoty kolor) - 5 Euro - cena z 2006 r. LlamayA - kolorowa - 5 Euro - z 2006 Mundo - obrazek z chmurami - 6 Euro - z 2007 Linea Europa - niebiesko-różowa - 5 Euro - z 2006 Na karcie 1 i 4 są instrukcje po angielsku, reszta tylko hiszp. P.S. - nie koniecznie brałam kartę na Polskę....Jeśli jest wybór państw to czasem opłaca się kupić na Rosję, Ukrainę lub Słowację, bo było tam więcej minut, a spokojnie mogłam dzwonić do kraju. Są karty podzielone na kontynenty - to wtedy oczywiste...)) Pozdrawiam...))

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Jak sie nazywa po hiszpansku ta karta?

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Cegła-ceglasta napisał(a):

> Hej mm....
    > Myślę, że Citkowi chodziło o karty właśnie do budek tel.....
    > ALE jeśli nie, to ja mogę ze swojej strony powiedzieć, że za
    > każdym razem będąc w Hiszpanii dzwonię z takich kart.....
    > Niekoniecznie zielone, mogą być ze wzorkami, w różnych kolorach
    > i różnych operatorów....
    > Kupujesz najczęściej w tzw. 'lokutorium' - to połączenie
    > kafejki internetowej z budkami tel....hihi....
    > Czasem takie karty można kupić w 'kioskach' lub sklepach z
    > tytoniem... Wszędzie gdzie są dostępne - na szybach są
    > plakaty-reklamy różnych kart informujące o ilości minut do
    > wykorzystania na rozmowy do danego państwa.... w zależności od
    > operatora.... konkurencji dużo....)
    > Płacąc ok 5 - 10 Euro masz do wydzwonienia np. 100 minut na
    > polskie stacjonarki...) tanio...)
    > Na kartach masz wpisany kod i zdrapkę też z kodem. Dzwoniąc z
    > budek wybierasz najpierw te kody a potem numer. W słuchawce
    > zresztą automat mówi co masz robić ( po hiszpańsku i
    > angielsku).
    > W niektórych budkach wyświetla Ci się nawet ilość minut jaka Ci
    > pozostała na karcie....
    > To chyba tyle...uff...)
    > Pozdrawiam

.. dokładnie własnie o to mi chodziło ... czyli z ust mi to wyjęłaś Ceglasta .. ;-)))
    .. tyle że te ichnie kioski to tzw trafiki ... a budki są bez budek .. ;-))))
    .. a wogóle to cześć Cegła .. ;-)))

Zostaw komentarz:

• Cegła-ceglasta
    replied
    Hej mm....
    Myślę, że Citkowi chodziło o karty właśnie do budek tel.....
    ALE jeśli nie, to ja mogę ze swojej strony powiedzieć, że za każdym razem będąc w Hiszpanii dzwonię z takich kart..... Niekoniecznie zielone, mogą być ze wzorkami, w różnych kolorach i różnych operatorów....
    Kupujesz najczęściej w tzw. 'lokutorium' - to połączenie kafejki internetowej z budkami tel....hihi....
    Czasem takie karty można kupić w 'kioskach' lub sklepach z tytoniem... Wszędzie gdzie są dostępne - na szybach są plakaty-reklamy różnych kart informujące o ilości minut do wykorzystania na rozmowy do danego państwa.... w zależności od operatora.... konkurencji dużo....)
    Płacąc ok 5 - 10 Euro masz do wydzwonienia np. 100 minut na polskie stacjonarki...) tanio...)
    Na kartach masz wpisany kod i zdrapkę też z kodem. Dzwoniąc z budek wybierasz najpierw te kody a potem numer. W słuchawce zresztą automat mówi co masz robić ( po hiszpańsku i angielsku).
    W niektórych budkach wyświetla Ci się nawet ilość minut jaka Ci pozostała na karcie....
    To chyba tyle...uff...)
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Co to za karta telefoniczna? Czy musieliscie wybierac jakis Cod, zeby dzwonic? Niektorzy pisza, ze wybierali Cod, zeby bylo taniej, a inni ze jakis Cod byl na tej karcie do wybrania. Chodzi o telefonowanie z budki tel.?

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Czy sa to karty do budek telefonicznych? Czy sa specjalne numery przez, ktore mozna dzwonic taniej?

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    .. kupowaliśmy karty , chyba zielone, z numerem dostepowym i zdrapką .. ;-)

Zostaw komentarz:

Gość rozpoczął wątek Jak tanio telefonowac z Hiszpanii?

Jak tanio telefonowac z Hiszpanii?

Czy ktos wie przez jakie numery dzwonic, zeby tanio telefonowac z Hiszpanii do krajow UE?
Trwa
X