Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ile wziac pieniedzy na lanzarote???

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ile wziac pieniedzy na lanzarote???

hej, mam taki problem. Wybieram sie z narzeczonym w lutym na tydzien na Lanzarote. Mamy wykupiony tylko hotel ale self catering(czyli nic nie wliczone do jedzenia). No i nie wiemy ile zabrac funtow na jeden tydzien :na jedzenie, alkohol, pamiatki i wycieczki). Nie wiem jeszcze jaka moze byc pogoda w lutym. Poradzcie cos!!

A na jakim poziomie żyjesz ? Skąd ludzie to mają wiedzieć ??? Jeden przekoczuje na wodzie a inny będzie się rozbijał i szastał na prawo i lewo .. Ja kiedyś brałam zawsze sporo, bo wydawało mi się, że wydam Bóg wie ile. Teraz biore mało a i tak nie mam na co wydawać ..

Komentarz

nie szastam pieniedzmi na prawo i lewo- nie jade tam kupowac perfum i ciuchow-chce poprostu odpoczac i troche pozwiedzac! nie wiem ile co kosztuje tam. Zyje srednio na normalnym poziomie w anglii za 90f tygodniowo na jedzenie i alkohol! Myslalam zeby wziac z 250f ale nie wiem czy starczy na jedzenie w barach i wejsciowki i autobusy-bo samochodu nie bedziemy wynajmowac

Komentarz

Dużo

Komentarz

Myslicie ze 250f na tydzien wystarczy?

Komentarz

musisz liczyc-40 euro dziennie,do tego wypoz samochodu i paliwo=100-150 euro,a na zwidzanie tez trzeba miec.Mysle ze 450 euro wydacie

Komentarz

W zasadzie wejście do każdego obiektu kosztuje 8 euro, nie wazne czy jest to jaskinia de los verdes, czy Jameos del Agua, czy Dom Manriguea w Tachiche. Wstep na plaże Papa***o 3 euro. Nie wiem ile do Parku Narodowego Timanfaya. Trudno okreslic twoje potrzeby, zakupy w sklepach spozywczych np typu Spaar mozna zrobić za pieniadze podobne jak w Polsce, mozna kupić w restauracji wielka michę tajskiej zupy z krewetkami i zapłacic za nia 3 EURO A SYTA BARDZO. Za jednodaniowy obiad w restauracji zapłacisz plus minus 8-10 euro, ale jak mówię zalezy do jakij knajpki trafisz. Wiadomo, w hotelu drożej a knajpki daleko od centrum kurortu maja o wiele ciekawsze ceny.

Pozdrawiam

Komentarz

wielkie dzieki za odpowiedz. Wezme 300f i karte kredytowa na wszelki wypadek

Komentarz

a mam jeszcze takie pytanie- ile stopni moze byc w lutym na lanzarote? czytalam ze 20-21stopni celsjusza, ale zimne wieczory. to bedziemy mogli sie kapac w oceanie? jakie ciuchy wziac?

Komentarz

Byłem na Tene koniec lutego 2009 było wiosennie ale do oceanu wszedłem tylko nogi zamoczyć ,dla mnie za zimno . Póżniej zawitałem we wrześniu i wtedy już ocean był ciepły ale nie pamietam ile dokładnie stopni . Co do kasy ,też żywiłem się we własnym zakresie , śniadania sami , reszta dnia na miescie w knajpach . Wziąłem na 2 tygodnie na 2 osoby 1500 euro , 400 przywiozłem do kraju

Komentarz

Ja byłm w połowie listopada i było w srodku dnia piekne słoneczko , ludzie kapali sie i w basenach o w morzu, jesli będziesz miała szczęscie to na Lanzarote będziesz miec 22-23 stopnie o tej porze roku ale ciepłe sweterki czy polary warto zabrać, wieczory sa chłodne a spacerując nadmorska promenada mozna się spodziwać wiatru, na każdym kroku są bankomaty więc jesli masz srodki na koncie to nie powinnaś się niczym przejmować. Acha, leżaki na plazy w komplecie z parasolem kosztowały o ile pamietam 7 euro!!

Komentarz

a czy ktos wie jak jest z komunikacja miejska? czy wszedzie mozna dojechac? jakie sa ceny biletow?
                        a moze lepiej pojechac z biura podrozy ktory jest tam?

Komentarz

witajcie zapraszam was na blog www.podrozeipasja.blogspot.com
                          i na wakacje szyte na miarę,opiszcie wasze wrażenia z podróży pozdrawiam
                          goral1970

Komentarz

hej
                            wrocilam wlasnie z tygodniowych wakacji na lanzarote i musze powiedziec ze jak na luty to pogoda byla niesamowita! codziennie slonce mozna rzec upaly jeden dzien byl tylko pochmurny i padalo ale moze przez 10minut. Jesli sie nie ma transportu wlasneg(wypozyczony samochod) to ciezko sie jest poruszac po wyspie, gdyz autobusy nie wszedzie dojezdzaja. NIESTETY, my wlasnie mielismy taki problem! Ale bardzo serdecznie polecam. Wydalismy na tydzien(na autobusy, wejsciowki, jedzenie i alkohol) jakies 700funtow. Jest ogolnie drogo-szczegolnie jedzenie wiec oplaca sie brac opcje all inclusive. Wiecej informacji na temat rozkladow autobusow albo co zwiedzic dam na maila.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                            Trwa
                            X