Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ISLANDIA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ISLANDIA

Widzieliście stronę www.iceland.pl ? Wreszcie normalny serwis turystyczny. Mnsótwo informacji i nic nie chcą. Nawet dzwoniłem do nich i nie chcieli żadnej kasy! Niedługo mają robić wyprawę na Islandię. Jak zbiorę kasę to może uda mi się doczepić. Nie żadną tam durną wycieczkę tylko normalną wyprawę! Jak ktoś chciałby jechać to niech rezerwuje

tez od dluzszego czasu mnie tam ciagnie, ale poczekam na twoje wrazenia, a ja tymczasem zaczne kase zbierac ;-)).

Komentarz

Widziałem www.iceland.pl
      Turystycznie są nieźli ale mi się bardziej podoba, że zamieszcają newsy z Islandii każdego dnia. Jak mnie nie stać na wyjazd to mogę choć się dowiedzieć codziennie czegoś nowego. Gdyby tylko podróż nie była tak cholernie droga.
      zbierajmy kase i trzymajmy za siebie kciuki nawzajem

Komentarz

strona jest rzeczywiscie swietna, nie mialam pojecia, ze tak duzo jest polakow w islandii, od wielu lat marze, zeby tam wyjechac, niestety, jak do tej pory wyjazd na te niezwykla wyspe przerasta moje mozliwosci finansowe:-(((

Komentarz

Hej!Namiary na fotki z wyjazdu na Islandię we wrzesniu 2005 - www.iceland.glt.pl

Komentarz

Jest tez troche mniejszy serwis o Islandii - www.islandia.com.pl.
            Mozna tam takze kupic wycieczke i zrobic rezerwacje auta czy noclegu.
            Super ze jest coraz wiecej zrodel informacji o Islandii w Polsce.

Komentarz

Trwa
            X