Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jamajka - kto był?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jamajka - kto był?

Lecimy na Jamajkę, czy ktoś kto tam był może napisać jakies dobre rady, wskazówki, swoje odczucia z pobytu tam. Jakie są ceny wycieczek, czy bezpiecznie jest zwiedzać wyspe na własną rękę /np. wynajętym samochodem/, co warto zobaczyć? Będziemy wdzięczni za wszystkie informacje!

w jakim rejonie Jamajki bedziesz ? w jakim hotelu?

[%sig%]

Komentarz

hej ja bylem na jamajce wycieczki okolo 300 dolarow na 2 dni do okola wyspy fajna wyspa ale bardzo droga polecam Kingston zwiedzenie domu Boba Marleya,fabryke rumu,ja bylem w Negril a wy w jakie miejsce.

Komentarz

chicken78

dzieki za odp. z nieba mi spadłeś... bo na tym forum to cisza grobowa..nic sie nie mozna dowiedzieć..
        hej ja też sie wybieram do Negril, z jakiego biura korzystałes jesli chodzi o fakultety... jak wygladała wycieczka do Kingston z Negril jak długo trwała ? ile kosztowała? jaki był program//
        Byłeś może w hotelach sieci RIU?

[%sig%]

Komentarz

Kolega byl marynarzem.W porcie Kingston straznik na bramie rzekl: jak pojdziesz w lewo mozesz zginac po 100 metrach, a jak pojdziesz tu w prawo to moze ci sie uda przejsc nie zaczepionym jakies 200 metrow.Wiec wrocil na statek.

Komentarz

wycieczka na 2 dni okolo 650km do okola wyspy kosztowala 300 dolarow z hotelem w czystem buszu droga fatalna ale fajna natura cos innego ale mozba byc wykonczony jedzie sie malym busem zadnym autobusem bo drogi strome,zrobilem tez jeden dzien wycieczke ba black river plawanie po dzikiej rzece z krokodylami 100us,dogie jedzienie i bieda wszedzie kingston niebezpieczne ale piekny urlop byl, terza czerwiec lece bali i singapur.ja lecialem z niemieckiego biura z frankfurtu nad menem,11h lot jaki hotel masz...

Komentarz

Bedziemy w Riu Ocho Rios. Moze ktos z Was zna ten hotel i podzieli sie wrazeniami z pobytu? Co do wycieczek to obowiązkowo Ocho Rios z Dunns River Falls, byc moze Shaw Park Gardens i Dolphin Cove. Planujemy tez Black River z krokodylami i Gory Blekitne z Laguna. Czy znacie te miejsca, a moze polecacie zupelnie cos innego, gdzie byliscie i jakies ciekawe miejsce Was urzeklo. Odezwijcie sie milosnicy Jamajki. Z gory dzieki za wszelkie info.

Komentarz

hej dzieki za info
                Ja jeszcze nie mam wykupionego hotelu i terminu, bo praca mi nie pozwala na tak wczesne decyzje..z reguły zawsze bukuje urlop tydzień przed wylotem.. i mam upatrzony na czerwiec hotel Riu Negril club, zastanawiam sie tez nad Riu Tropical bay ponoć sa obok siebie.. ale tropical bay ma lepszą plażę zaś atmosfera i rozrywka lepsza w Riu Negril... tak czy siak.. tylko RIU-)
                widziałeś te hotele?
                widziałam na kamerze w gogle że obok riu tropical jest jakieś małe lotnisko..miejscowe..faktycznie patrze i stoją jakieś szybowce... hehe czy hałasy są uciązliwe czy raczej nic tam nie ląduje..?
                na fakultetach byłes z jakiego biura?

[%sig%]

Komentarz

hej ja bylem z Necermana ten hotel tropical jest extra a le masz racje ten drugi lepszy na party to zalezy ile masz lat bo ja mam 29 latek i szukam tez party teraz tez lece do hotelu 5 gwiazdek spa jamajka jest extra ja bylem w listpoadzie franffurt 5c a jamajka ponad 30c extraa skad klikasz z pl....bo ja z granicy holenderskiej.pozdrawiam krzysiek

Komentarz

no ja też mam 29 latek i nastawiam sie na dobra zabawe szczególnie na party w rytmie reggae na plaży.. urlop w ciszy i spokoju z książką w ręku to nie dla mnie... dlatego boje sie że bedzie w riu tropical atmosfera jak tych RIu Palace ..-) nuda i brak animacji i muzyki..buu
                    Ja klikam z Polski dokładnie z Katowic-) a na urlop wybieramy sie po 15 czerwca w dwie pary druga też w przedziale 30-34 lat

[%sig%]

Komentarz

katowice to znam ja pochodze z opola,9 czerwca lece na Baili i 2 dni w singapurze sie zatrzymuje,co roku gdzies latam planuje nastepnym roku australie,a ty gdzie juz bylas

Komentarz

hej muszę Ciebie uprzedzić ..ze masz do czynienia ze zwariowaną na punkcie karaibów bepi...jestem szczególny przypadek ...nadajacy się na odwyk..tak twierdzi mój Miś..-) tzn mąż..otóż bepi.... jest opętana przez karaibski lazur cieplutkiego morza, palmy kokosowe i 24-godzinny /dobe.. uśmiech latynosów...hehe od 4 lat każdy dzień to są wspomnienia i rozmyślania o karaibach, nie ma dnia i nocy abym nie słuchała dobrej salsy czy merenge, bachata , mexicana czy dobrego reggae..to jest juz obsesja!!! powinnam się leczyć...hihi nie znam żadnego antidotum abym chociaż na jeden dzień nie myslała o karaibskich wysepkach.. ja to nie mam za duzo urlopu..bo 20 dni!!!!!!!!!!!!! w roku wiec to jest masakra!!! jak sie myśli o karaibach 90% dnia... przez 365 dni w roku,-)) dzien zaczynam od dobrej salsy... w samochodzie do pracy i nawet jak jest taka dołująca ...pogoda ..jak dzisiaj ,.. mnie się morda... śmieje...!!!!!!! i nic i nikt mi humoru nie zepsuje!!!wyobrażam sobie lazur morza w Mexico Playa del Carmen, wspaniały smak mohito które podaje uśmiechnięty kubańczyk w Hawanie .. czy przepiękne dominikańskie plaże w Punta Cana hehe ... potem sprawdzam jaka jest pogoda w moich ukochanych zakątkach świata.. nastepnie wchodzę na przerózne portale wakacyjne i sprawdzam jakie nowe karaibskie fotki i filmy wstawili ludziska..szukam nowych wspomnień na przeróznych forach wakacyjnych ...odpowiadam na maile codziennie mam skrzynkę zawaloną pytaniami forumowiczy o karaiby...pogode i inne duperele... potem sobie sprawdzam lasty... bo to jest moja obsesja... -) i tak bepce....leci dzień za dniem... na marzeniach o karaibach... byłam też kilka razy w Egipcie, czy też Tunezji, Turcji trochę po Europie ale to nie jest to... [%sig%]

Komentarz

ja bylem 2 razy w egicie turcji,tunezjii,w azdzierniku chce sie wybrac na Flodyde teraz dolar slabo stoi wiec mozna robic soebie takie wycieczki interecuje mnie Balize, ja mam juz stala tak grupke na urlopy pamietaj na jamajce jest drogo a jedzienie mi jakos nie za bardzo smakowalo dziwnie maja przyprawy ale za to dobry rumik ktory kopie...

Komentarz

chicken78 napisał(a):

>> ale za to dobry rumik ktory kopie...

heh akurat to mi pasuje ...spoko lubie mocne trunki...nie tam jakieś siki weroniki..
                            a te przyprawy to co masz na myśli...? co tam mozna wyczuć w jedzonku... ja tam lubie kuchnię mocno przyprawioną... w Meksyku to wcale ta kuchnia nie była taka ostra... heh jak mój Misiu .......przyprawi buritos.. czy chili corn carne to dopiero ..można orła... wywinąć ...heh więc juz nikt mnie nie zdziwi .. hihi..
                            a Ty byłeś gdzieś jeszcze na karaibach? jak porównujesz Jamajke ???

[%sig%]

Komentarz

nie bylem tylko na jamajce,naspepnie sie wybiore na Balize ja tez lubie na ostro jesc maja tam na jamajce super przyprawy ostre przywiozlem ze soba ostre na maxa jem na ostro ale tam maja naprawde ostre powaga,,maja tam bardziej amerykanskie jedzenie.

Komentarz

Trwa
                              X