Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jamajka- Riu Negril

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jamajka- Riu Negril

Czy byl ktos w tym hotelu i czy moze nam coś powiedzieć o nim?My wylatujemy 09.07.2009 z Tui.

co tu taka cisza na tym forum??
    nikt nie jezdzi na jamajke??

Komentarz

Witam,

Ja lecę od 16.06.09-30.07.09 ale do Clubhotel Riu Ocho Rios: -)
      Odliczam już dni ;-)
      Jak wrócę postaram się coś skrobnąć ;-)

Pozdrawiam B.M.P

Komentarz

To super czekam na info,,,,
        życze udanego pobytu i spokojnej podróży
        pozdrawiam

Komentarz

Ja byłam z mężem na początku maja w Grand Palladium Jamajka-było super, pełen luksus,olbrzymi obiekt, 6 plaż z rafą piękniejszą niż na Dominikanie i metr od plaży.Hotele RIU są Ok, byłam w RIU na Dominikanie i w tej sieci i jeszcze przez organizatora TUInie musisz się o nic martwić , jesteś w dobrych rękach.Zyczę przyjemnego pobytu a napewno taki będzie.

Komentarz

Był ktoś w hotelu Riu Negril?Wybieram sie tam niedlugo.Prosze o opinie.

Komentarz

Ja byłam w Gran Bahia z biurem bonvoyage.pl i był świetny. Jeśli jeszcze nie wybrałaś wycieczki to polecam ten hotel. Warunki po prostu boooskie. Nie byłam na lepszej wycieczce. Z resztą sama jamajka bo bajka. Klimat, ludzie, woda, wieczory No i Jamajczycy... hah Ubawiłam sie tam jak nigdzie. Polecam tym którzy mają dość zgiełku, tempa, chorobliwego wyścigu szczurów i chcą po prostu złapać oddech.

Komentarz

hej alaaa
                i jak bylo na jamajce w negril?? wybieramy sie z mezem w maju br i fajnie by bylo dowiedziec sie co nie co przed wylotem dzieki z gory

Komentarz

ja bylem w styczniu.

co chces wiedziec?

Komentarz

hej kian
                    wiesz co prawde powiedziawszy to wszystko co uwazasz za potrzebne tzn jak wyglada hotel czy obsluga mila jak wydostac sie z tamtad czy taxi czy na wlasna reke cos probowac . fajnie by bylo wszystko ze szczegolami . A na dlugo byles??

Komentarz

bylem tydzie w negril i tydzien w montego

fajne hotele,kiepski ala karte .

w negril wiecej atrakcji ale i tak wszystko sie powtarza - quady,katamarany itp

Komentarz

plaze gorzsze niz na dominikanie,malo palm.

myslelem ze wszedzie bedzie muza boba i tazdy bedzie tanczyl. niestety....

niedaleko negril jest knajpa gdzie sie skacze z klifu. organizuja tam wycieczki,ale lepiej pojechac taxi. to najwieksza atrakcja i jedna z nielicznych

Komentarz

hej kian
                          a zwiedziles cos jeszcze?? czyli tobie nie bardzo sie podobalo???

Komentarz

szczerze piszac to nie podobalo mi sie

na dominikanie bylem 4 razy ,w meksyku 2 razy

ale zawsze marzylem o jamajce. moze w glowie mialem zbyt piekny obraz jamajki.

reegae,trawka,piekne kobiety tanczace na plazy, wysmienite drinki i ja -tak sobie wyobrazalem

niestety musze przyznac ze WSZYSTKO jest gorsze niz na dominikanie- ludzi,muzyka,plaze,jedzenie

cale szczescie ze lecialem z angli i zaplacilem za 2 tyg troche ponad 1000funtow,bo gdybym lecial z niemiec i zaplacil z 2000 euro to humor mialbym zedpsuty na dlugo.

bylem ze znajomymi ktorzy tez duzo zwiedzali i mieli podobne szpostrzezenia

przepraszam jesli cie zniechecilem,ale lepiej byc milo zaskoczonym na miejscu ,niz wyobrazac sobie karaibski raj a pozniej zalowac.

Komentarz

w sumie masz racje lepiej milo sie roczarowac na miejscu tak wiec dziekuje Ci bardzo za opisy sprawdze sama na wasnej skorze jak jest w maju bo juz mamy wykupione wczasy tak wiec dzieki wielkie . A w tym roku sie jeszcze gdzies wybierasz???

Komentarz

Trwa
                              X