Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jamajka a tropical sztorm NICOLE ? jakie skutki cyklonu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jamajka a tropical sztorm NICOLE ? jakie skutki cyklonu

Hej czy ktoś się orientuje jaka jest obecnie sytuacja na Jamajce po przejściu cyklonu Nicole, ogladam filmiki na yuo tube i widzę zalane ulice w Negril i stolice Jamajki, jak to wygląda na chwilę obecną nadal są podtopienia ? czy raczej wszystko wraca do normy ?
    jakie szkody

Bepi nigdzie cie tutaj nie widzialam i juz myslalam ze polecialas - jak tam poszukiwania?

Komentarz

Bepi glowa do gory,pare dni przed naszym przyjazdem na Arubie byly powodzie,zalane ulice i domy ,a dzisiaj nie ma po tym sladu

POZDROWIENIA Z ARUBY

Komentarz

Momita, Ty Szczęściaro! :-) U nas tak zimno...
        Niezapomnianych wakacji!

Komentarz

momi - rozumiem,ża ta "pożal się boże" ><łajba;-))))))))) to tylko chwilowy środek transportu

Komentarz

dzięki Momita , za wieści i fotkę, życzę udanego urlopu , co Ty robisz o tej godzine na forum ?( jaka róznica czasu jest na Arubie ???? ) hehe ..przestawienie czasowe pewnie co.. ?hehe..Bachulka ja nadal poluję i narazie się tylko denerwuję ..bo jak nie ceny masakra, to jeszcze sztormy szaleją ..fajne były ceny na wyloty, 22.09. 29.09. 06.10 a na mój termin totalne gów-)))8-) trza czekać mam nadzieje ze przez ten sztorm ceny polecą w dół.. zaś z drugiej strony helmuty z okolic Frankfurtu rozpoczynaja kartofelnferien od 09 pazdziernika.. takze :?

Komentarz

taaak zmiana czasu ,u nas po 5.00 rano,ale zaraz sie zbieram na wschod slonca...
              Trzy dni ,a jakos sie nie przestawilam jeszcze8-)

Komentarz

Ale piknie >< >< Momitko cudnie >< ><
                Bepi trzymam kciuki zeby sie cos trafilo -D

Komentarz

Hej nic nie słyszałam na temat tego sztormu!Ja wybieram sie ze znajomymi na Jamajke 29.11 do Runaway bay, hotel Gran Bahia Principe!Czy ktos może wybiera sie w tym samym czasie, albo cos wie na temat tego hotelu?P

Komentarz

Trwa
                  X