Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy ktoś leci na Jamajkę ( RIU) 20.10.2010 z FRA.???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy ktoś leci na Jamajkę ( RIU) 20.10.2010 z FRA.???

Hej właśnie zabukowałam kierunek moich marzeń ((X(, czy ktoś leci w tym terminie albo ma ochotę wygrzać kości na dżamajce? , oferta jeszcze dostępna! w razie czego zapraszam na priv.
    bepi@poczta.fm

gratuluję,,,X(
    udało się dobrego lasta zabukowac,,

Komentarz

Witam -D
      No my niestety jeszcze nie , chociaż Jamajka nam od dość dawna po głowie chodzi. Raz już prawie ją rezerwowałem. Chwilowo planuję jeszcze na październik ponowny wypad do Alanyi czyli tak zwany "wielki powrót na soczki".
      Byłbym jednak wdzięczny za upchnięcie przez Ciebie na forum jakiejś fotorelacji z Jamajki po powrocie. Bo na bank tam chcę polecieć.....

Komentarz

spoko Tomku napewno relacja będzie , może nie na bieżąco ..bo nie wiem do którego Riu trafię,( modlę się żeby do Negril) w jednych jest internet w innych nie, ale po powrocie skrobnę co nieco z fotorelacją , nie tak piękną i profesjonalną jak Twoja, >< bo dopiero się uczę pstrykać tym wiosennym nowym nabytkiem(
        Jamajka to jest marzenie mojego życia, ale zawsze coś stało na przeszkodzie ..aby je zrealizować, a to cena nie taka, a to ekipa wolała inne kierunki, itp , Tym razem lecimy sami !Chyba że ktoś się dołączy z forum ..mamy dwa platze wolne w aucie -) Miałam wylecieć teraz w środę ale helmuty zaczynają kartofelnferien od poniedziałku i ceny sobie na ten termin wywindowali droższe niż na 20.10. , miałam czekać do samego końca na wylot ,ale nerwy mnie zżarły... tym razem i nie umiem czekać na lasta na 2 dni przed wylotem8-)chyba się już starzeję (
        Wiem że Jamajka nie ma tak pięknych widoków jak Dominikana czy Meksyk czy Kuba, ale cholernie mnie tam ciągnie, Ci ludzie mnie fascynują , zwłaszcza ich sposób bycia.. No PROBLEM! B)-koniecznie pojadę do Nine Milles do domu rodzinnego Bob-a Marley-a, i jak tam będę chyba ucałuję jego rodzinne progi za tą muzę którą tam tworzył, bo regae dla mnie jest The best!X(

Komentarz

Reaggeton wolę:
          Polecam parę zespołów . ściągnij i przesłuchaj: np
          -- Don Omar
          --Orishas (5 płyt) (mój ulubiony - 80 % dyskografii jest świetne)

Komentarz

Jeszcze Visin @ Yandel i dominikański Omega (np płyta El Fuerte)

Komentarz

Bepi super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie ,ze lecisz na nowy-wymarzony kierunek bo obserwujac cenki to juz sie martwiłam ze skonczysz na Dominikanie><

Komentarz

dzięki Tomku, tak też mam w ulubionych tych wykonawców, posciągałam ich jak wróciłam z urlopu z Kuby, tam zamiast tradycyjnej salsy to ciągle puszczali te regetony (ale podobały mi się><
                zwłaszcza ten kawałek
                http://www.youtube.com/watch?v=l4e0hJGOIY8&feature=related

Komentarz

X(X(X(X(
                  cieszę razem z Tobą(:P)
                  X(X(X(X(

Komentarz

noo Algida spoko oblukam nowy kierunek>< a to specyficzny kierunek , bo ciążko coś znależć w rozsądnej cenie, mało wylotów , już miałam załamkę , i myslałam o Isla Margaricie w ostateczności, ale te widoki mnie tam nie przekonywały , za każdym razem jak spojrzałam na zdjęcia z tamtego kierunku to jakoś tak bez ah i oh !i ogólnego podniecenie przed urlopowego, zaś na Jamajce to pełno paszczuchów ...hoteli jest na 2 strony w wyszukiwarce do przewijania:?ale za cenę Bahi na Dominikanie , wyszukiwarka w ostatnim tygodniu to była moja obsesja.. sto razy przewijana w ciągu dnia,ja już wiem o której te Helgi z Tui robią promocje , dzisiaj rano obudziłam się o godzinie 4. 0 i dupa.. spać nie idzie, śniło mi się że miejsc nie majuż mnie koszmary dopadały.. huragany sie po nocach śniły.:P

Komentarz

czyli co do muzyki wiemy co dobre..... Mam tego od cholery. Bo jakoś w innych rejonach muzyka mnie nie zachwyciła .

Komentarz

Cudnie - gratuluję X(X(X( Wytrwała z Ciebie kobitka, podziwniam
                        Jestem wyjątkowo ciekawa relacji z tego kierunku, bo mało info o Jamajce jest na polskich forach !!! Fotek, opisów hoteli także ...
                        Bepi, a jak cenowo to wychodzi, jeśli nie tajemnica ? Będę wdzięczna za info - bo ciągle czegoś szukam, na początek grudnia, szperam, przeglądam, a ostateczna decyzja jeszcze nie podjęta ...
                        Pozdrowionka

Komentarz

X(X(X(Ale super!!!! Bepi ja też czekam na rege-opowieścii i duuuużo foto>< Pozdrawiam!

Komentarz

Alex kupiłam oferte za 1270 euro na głowe, normalnie jakbym wybrała któryś z tych riu gdzie mam trafić to z helmutowa ceny są między 1500 e a 2200 euro. 8-) za osobe ..moja oferta jest tansza ale ryzykowna bo nie wiem do którego riu trafie, i np .nie moge sobie na tą chwile rozplanowac i zabukowac fakultetów dopiero na miejscu .
                            taniutko wychodzi z Londynu ogldadałam Riu Negril nawet za 860 funtów na 2 tygz firstchoice.uk, no ale mysmy nie chcieli leciec z Londynu bo wolimy autem dojechać na lotnisko, po tym Mexico z wylotem z Belgii odechciało nam sie tych dolotów, bo to zbyt męczące te czekanie na lotniskach i przemieszcanie sie miedzy nimi. Bo z Londynu oferty są ale z lotniska Gatwick a z Polski bezposrednio na Gatwick loty są dość drogie, zaś tanie linie lecą na Stansed albo Luton i wtedy zaś tzreba brac taxi albo autobus i jechać na Gatwick, wiec to nas przeraża te bieganie z walizkami po lotniskach bo już to w ubiegłym roku przerabialiśmy i jest to bardziej męczące niż dojazd do Frankfurtu.

Komentarz

No cenka super !!! X(X(X( Ja jak już zadam wyszukiwarce zapytanie o Jamajkę, to właśnie takie ceny mi wyskakują, jak przytoczyłaś więc odpuszczam ...

Odnośnie ruletki natomiast, to może dobrze, że choć trochę niespodzianki będzie - i tak jesteśmy zawsze mocno przygotowane do wyjazdów i żadnego zaskoczenia nie ma Ale w każdym bądź razie trzymam kciuki za Negrila i jak już szczęśliwie dolecicie - w miarę sposobności - daj znać, gdzie Was zakwaterowali i w ogóle, jak jest - chociaż na pierwszy rzut oka !!!

My z Londonu też nie latamy, zbyt dużo stresu, że Wizzair czy Ryanair nie wyleci, bo pył wulkaniczny czy inne cholerstwo, mgła, itp. A tak nas ostatnio zrobili ... Potem różnie bywa z przebukowaniem, szkoda nerwów, zresztą na ostatnią chwilę nie ma co lecieć więc albo jakiś nocleg no i przemieszczanie się po mieście, które też kosztuje ... A nie dotarcie na czas na lotnisko słono kosztuje - utratę wycieczki - wtedy to już chyba można sobie w łeb strzelić. Także póki co preferuję Helmutowo

Zatem bepi wysokich lotów i niezpomnianych chwil z Bobem Marleyem B)-

Komentarz

Trwa
                              X