Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

JUTA Tours Jamaica- busy, taxi, tani transport na Jamajce

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• JUTA Tours Jamaica- busy, taxi, tani transport na Jamajce

czy ktoś korzystał z tego środka transporu na Jamajce:
    JUTA Tours Jamaica
    ?

Cześć Bepi ! Widzę że walczysz o info na całej linii ale nie wydaje mi się żebyś otrzymała tutaj jakąkolwiek odpowiedź. Z tego co pamiętam to wysyłałem do nich maila z zapytaniem o ceny i nie było tanio, dla porównania wyślę do nich maila i odpiszę Ci jak tylko Owen i oni mi odpowiedzą. POZDRAWIAM. :-)

Komentarz

Nie wiem czy widziałaś tą stronę ale zobacz sobie dla jakiejś orientacji kwoty jakiego rzędu wchodzą w rachubę: http://www.viator.com/Jamaica/d34-ttd#

Komentarz

dzięki, ja właśnie czytałam że ta firma organizuje tani.. transport między Montego bay- Negril - Ocho rios
        i tak sobie pokombinowałam ze jakbym trafiła na tej mojej rulecie hotel w ocho rios czy montego bay to i tak chce pojechac na cały dzień do Negril wiec szukam jakiegoś transporu, czytałam ze jeszcze jeżdzą jakieś taxi route ale to ponoc czasochłonny transport i jezdzą jak chca i kiedy chcą..hehe..B)-

Komentarz

ups.. ale ceny wysokie w tym biurze Viator..
          normalna cena wejscia na rafting Martha Brae River na 2 osoby za 1 tratwe bambusową to koszt 60$ , a oni sobie życzą ponad 100 $ za osobe.. to jest biznes.. kurde...><

Komentarz

Bepi,

Jak wroce do domu to podesle Ci pare kontaktow na Jamajce,nie mam tu niestety mojego lapka ,ale po niedzieli dam Ci pare namiarow na priva...
            Mozesz je sprawdzic dla mnie,Ja je mam od kanadyjki,ktora jezdzi na Jamajke rok w rok od lat 80-tych..

Komentarz

Momitko dzięki!!!!!!

Komentarz

Aaaa no i strasznie sie ciesze,ze wreszcie Ci sie udalo i jedziesz na ukochana i wyczekana wyspe

Juta to jest przedsiebiorstwo transportowe ,ktore zrzesza wszystkich prywatnych przewoznikow na Jamajce.
                Jezeli chcesz tania poruszac sie po wyspie to:

http://www.clivestransportservicejamaica.com/

Komentarz

No właśnie o to chodzi że te firmy podają np. ceny całościowe (transport i wstęp) a bilet wstępu kosztuje niewiele, dlatego w/g mnie najlepiej jest załatwić sobie własny transport i samemu iść i jeszcze na pewno od "Yah Man-ów" można wywalczyć zniżki.

Komentarz

Trwa
                  X