Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Legends Beach Resort

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Legends Beach Resort

Czy ktoś był, proszę o opinie ?!

byłam w riu ale , przechodziłam przez ten hotel Legends, bo ze względu na ceny tez na początku brałam go pod uwage , jest w samym centrum Negril, ale bardzo kiepski standart ! hotel raczej dla młodzieży...

Komentarz

dzięki za info, ale w sumie nam to pasuje nie lubimy molochów i hoteli typu bunkier z tabunami ludzi .

Komentarz

Mam pytanko do Bepi jakie są ceny na Jamajce, alkohole, drinki, kawa, co warto i gdzie kupić, co zobaczyć , jak widzę twoje rady są cenne więc jak byś mogła, podro !

Komentarz

czesc, my mielismy all inclusiv , i dodatkowo w lodówkach piwko i napoje gazowane i 4 litry mocnego alkoholu codziennie dostepne w barku w pokoju, wiec poza hotelem prawie nic nie kupowalismy do jedzenia , pamiętam tylko ze piwko malutkie Red stripe 0,3 l w knajpie kosztowało 5$, to samo piwko na stacji benzynowej około 2-3 $, kawa w knajpie 4$, drink 5-7$, jedzenie jakieś makarony z kurczakiem , grilowany kurczak + sałatka+ ryż 16$, tuńczyk z sałatką 15$, itp kolacje czy obiadki w knajpie między od 15 do 20$ od osoby , generalnie tanio nie jest w porównaniu do PL, dobrze że miałam all inclusiv, bo przy naszym sposobie spedzania czasu, ( sporo jedzenia i przede wszystkim drinkowania) gdybym to miała kupić sama, to chyba bym na kolejne wakacje nie pojechała przez dwa sezony..-)całe szczęscie że mieliśmy tak bogate all inclusiv w hotelu, wiec kasa nam poszła tylko na wycieczki, i pamiatki.
          Butelka szampana czy jamajskiego rumu w knajpie kosztuje około 50$, ta sama butelka rumu apletton w sklepie 10 $.

Zakupy i pamiątki z jamajki warto kupic w dutty free który jest na przeciwko hotelu Legends. Warto kupić jamajską kawę Blu montain , jest też sporo gadżetów zwiazanych z muzyką regae i Bobem Marley.

Komentarz

super za odpowiedź , dzięki !!!!! A byłaś może na Kubie????

Komentarz

A jeszcze jedno jak można, w jakiej cenie byłaś na jamajce i z jakiego biura?

Komentarz

na Kubie byłam również, ale bardziej mi się na Jamajce podobało, na Jamajce byłam z niemieckiego biura TUI, 14 dni w hotelu Riu Negril last minute zapłaciłam 1270 euro na osobe

Komentarz

To faktycznie tanio, teraz trudno takiego lasta złapać nawet z Niemiec, szukam , szukam i nic. A mam pytanko w jakiej cenie jest tam kawa w ziarnach lub mielona (w sklepie) jak dobrze przeczytałem blue mountain? I gdzie mozna ją najtaniej kupić żeby przywieźć do Polski?

Komentarz

no tanio ,>< takie właśnie lasty bywają z niemieckich biur z początkiem maja , oraz od połowy wrzesnia do pierwszych dni grudnia .
                    Tą kawkę kupisz w sklepie duty free który jest na przeciwko hotelu Legends( po drugiej stronie ulicy) lub na lotnisku .
                    ja kupowałam takie malutkie paczuszki po 5$, dobre dla znajomych czy rodziny na prezencik z wakacji
                    zobacz tutaj mam zdjecia moich pamiatek z Jamajki również i kawki
                    http://picasaweb.google.com/106054168273410273046/Jamajka102010r#5537272284406946322

Komentarz

No zdjęcia już widziałem, wypas ! Kawy muszę kupić i dla siebie i dla znajomych. Z wenezueli to z 10 kilo przytachałem no i rum, sam się zastanawiam gdzie to zabiore. W wenezueli przynajmniej wagi na lotnisku nie działają !!! Ale jakoś ... dam radę ! A są też opakowania 250g albo 500? No lasty fakt najlepsze w tych terminach , musimy ze znajomymi zmienić terminy wyjazdów na grudzień. W tym roku costa rica była za 3700zeta . Super hotel z Berlina , a Kuba nawet za 2200.

Komentarz

A jeszcze jedno , widzę, że kawa jest super pakowana - idealna na prezent a jest też w normalnym pakowaniu ale większym, tak dla siebie ??? W Wenezueli w zależności od opakowania była spora różnica w cenie, jak w zwykłym markecie kupowana to kilka razy taniej niż takie pakowane specjalnie?

Komentarz

sory, ale jeszcze mam prosbe , masz może namiary na.... Owena ?, piszesz Ty i inni , ze super facet na załatwienie wycieczek?

Komentarz

są tez wieksze kawki pakowane po 0,5 kg też widziałam, ale cen nie pamietam.
                            Namiary na Owena:
                            owen.whyte@yahoo.com
                            Najlepiej wysłać do niego e- maila i podpytac o ceny wycieczek które Cię interesują , ustalić i wynegocjowac ceny, ogólnie to płacisz za kurs im wiecej osób tym lepiej bo wychodzi taniej taka wycieczka a do auta Owena miesci się conajmniej 5 osób + Owen. Więc czy jedziecie w 2 osoby czy w 5 cena ta sama.

Komentarz

Dzieki, zaraz do niego napiszemy, a sa w okolicach Negril jakies spozywcze markety?????

Komentarz

Trwa
                              X