Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

gran bahia principe jamajka - prosze o opinie

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gran bahia principe jamajka - prosze o opinie

gran bahia principe jamajka prosze o opinie o tym miejscu i tym hotelu wacham sie czy ten czy jednak meksyk i iberostar tucan na sylwestra
    pozdr

Proponuje Gran Bahia Principe, ale własnie w mexico Wypas!!!

Komentarz

byłem w GBP Coba wiec w tym dalej od oceanu ten blizej sie nazywa akumal zdaje sie. no bylo najs rzeczywiscie

Komentarz

Ja tez w Cobie wymiata takiego wypasu często sie nie spotyka. w tym sezonie padło na wenezuele, tam pewnie nie ma sie co spodziewać takiego standardu

Komentarz

Również byłam w Bahii i oprócz plaży wszystko super, restauracje tematyczne rewelacja, ale mój faworyt to Iberostar Tucan

Komentarz

ale byłaś w Bahii na jamajce? bo moj dylemat to wlasnie czy iberostar tucan w meksyku czy bahia na jamajce. a pytam bo pare osob mi mowilo ze na jamajce syf straszny i poziom hoteli duzo gorszy niz na dominicanie czy w meksyku... no ale bahia ma ogolnie dobra renome... no wlasnie takie mam dylematy heh

Komentarz

ja lubie takie dylematy ;-) pisałam o Bahii w Meksyku ;-)

Komentarz

Ja byłem w GBP ja Jamajce jeżeli nastawiasz sie na to co widziałes na PC albo w mexico to nieznajdziesz ja nie byłem szczegolnie zadowolony

Komentarz

Algida racja to przyjemne dylematy heh
                  Michael dzieki, no wlasnie duzo osob mowilo mi ze to inna jakosc...

Komentarz

Witam serdecznie,

sama jestem strasznie zainteresowana dobrymi hotelami na Jamajce Prosze o opinie.

A w Iberostar Quetzal/Tucan bylam i nie polecam! Meksyk cudowny ale hotel radze wybrac inny.....

Pozdrawiam.

Komentarz

z koleżanką powyżej się nie zgadzam całkowicie.. byłem na dominikanie w bavaro princes i ocean blue ( w sumie ze 5 razy) i bylem w meksyku w iberostar tucan, i w GBP coba i Xcaret i uwazam ze iberostar za najlepszy z nich wszystkich (bylem w sumie z 10 razy). hmm może to wynika z tego ze tucan to byl moj pierwszy hmm nie wiem

Komentarz

Kasiutka jeżeli Tobie Iberostar Tucan w Mexyku nie odpowiadał to na Jamajce żaden hotel Ci nie dogodzi-)))
                        więc należy zmienić nastawienie ...bądź kierunek wakacji-)

Komentarz

mnie osobiście najbardziej podoba się na Jamajce hotel Swept Away w Negril, jak dla mnie idealna lokalizacja przy najpiękniejszym odcinku plaży jaki widziałam na Jamajce, idealne miejsce na długie spacery seven miles beach, blisko do knajpek i regae rozrywek na samiutkiej plaży , mankamentem jest cena, ale jak ktoś kasy nie liczy to polecam -)
                          http://www.youtube.com/watch?v=UOyMiPTTij4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=pghNcI8TxbM

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=AuRkGWtrC7I&feature=related

Komentarz

Ja porownuje Iberostar Quetzal/Tucan do np. Iberostara Dominicana/Punta Cana i Iberostara Bavaro na Dominikanie. Na ich tle Tucan wypada dla mnie bladziutko. Rzeczywiscie sam hotel jest ok, super polozony, czysciutki ale jedzenie masakra!Soki rozcienczone woda, wszystko zimne, nieapetyczne (choc ja naprawde co do jedzenia wymagajaca nie jestem). Na TripAdvisor jesli krytykowany jest ten hotel to przewaznie wlasnie za jedzenie, co my zignorowalismy....a co niestety okazalo sie prawda... Biore rowniez pod uwage stosunek jakosci do ceny bo jak powszechnie wiadomo Tucan do najtanszych hoteli nie nalezy. Nie mniej jednak Meksyk jest cudowny i mielismy naprawde super wakacje. Mam nadzieje ze jeszcze kiedys tam wroce (choc napewno nie do Tucana), narazie jednak ciagle poszukuje Jamajki
                              Na dowod jak cudowny jest Meksyk zapraszam do obejrzenia kilku naszych fotek:

http://blog.winiu.co.uk/posts-categories/photography/mexico-playa-del-carmen-iberostar-tucanquetzal/

Pozdrawiam!!!

Komentarz

Trwa
                              X