Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

X( Jamajka, 10.10.2012...Leci Ktoś z Nami? X(

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• X( Jamajka, 10.10.2012...Leci Ktoś z Nami? X(

Spełnia się nasze kolejne marzenie ><... wyjeżdżamy na Jamajkę X(
    Hotel Riu Negril, 10-24.10.2012.... Czy może ktoś leci w podobnym terminie? Zawsze w grupie raźniej -D

Super Aga fajnie ze w koncu cos macie .. i to nie cos tylko Jamajka ><
    Z wami bardzo chetnie bysmy sie wybrali - wiesz zreszta -D

Komentarz

Bachulka
      Też się cieszę X(
      Mam nadzieję, że jeszcze jakiś wspólny wyjazd kiedyś nam się trafi -D

Komentarz

X(Aga cieszę się Waszym szczęściem, dla mnie Jamajka jest(tu)(tu)(tu) napewno tam kiedyś znowu wrócę, w tym roku też się rozglądałam za Jamajką ale troszku drogo w tym roku na tym kierunku , poczekam na lepsze czasy ale naprawdę warto
        Wyspa jest specyficzna a najlepsi jej mieszkańcy, uwielbiam tych wyluzowanych rastaman:P tam życie leci w innym tempieehh..

Komentarz

Dzięki Bepi
          Mam nadzieje, że wyspa zrobi na nas takie wrażenie jak na Tobie ><
          Będziemy podążać "śladami Bepi" X(

Komentarz

hehe(tu)(tu)(tu)jak jesteś typem wyluzowanego człowieka a nie czepialskiego...to ci się bedzie na Jamajce podobać
            Ja mam słabość do Jamajki przez regae które dla mnie jest świętością... (tu)(tu)(tu) . Uwielbiam te klimaty i z reguły tylko takich słucham od lat no i mam jeszcze słabość do rastamanów więc na Jamajce czułam się znakomicie:P
            Ps. Bardzo dobre mohito robili w Riu Negril, takie bardziej słodsze z reguły na innych wakacjach nie przypadało mi do gustu mohito bo za cierpkie..i za dużo zieleniny ..ale na jamajce najlepsze jakie piłam, może to za sprawą rumu Ampleton><
            hmm sama niewiem
            Plaża w bloddy bay trochę mniej rajska, ( lepiej przy Riu Tropical) ale za to klimacik (tu)(tu)(tu), beach party, gril party na plaży , kurczak z rożna z sosem barbeque na plaży najlepszy jaki jadłam gdziekolwiek na świecie :P:P:Pa kuraka z grilla jem bardzo często, więc mam porównanie Animacje , wieczorki czy konkursy na plaży o wiele lepsze niż na Dominikanie i Mexico Wieczorami muzyka na żywo, oczywiście regae
            Ciekawe czy ten przystojniak nadal wieczorami śpiewa w hotelu, oj kilka razy tańczyłam w jego rytmach głos ma :P:P:P(tu)(tu)(tu)aż mnie dreszcze przechodzą jak go slucham

Komentarz

a takie klimaciki są na plaży w RIU(

Komentarz

Ło Matko! Bepi, suuuper! ><
                Już mi się tam podoba
                My to raczej mało wymagający jesteśmy o wszędzie nam się podobało, a wakacje to LUZ a nie szukanie pekniętej płytki w łazience
                Mam nadzieję na równie dobrą zabawę jaka WY mieliście -D

Komentarz

Aga (:P) to się Wam będzie podobało(na Jamajce
                  my też nie z tych ..co szukają krzywej fugi...8-), pierogów i kotletów schabowych na karaibach8-) czy drinków w SZKLANKACH ..na plaży ..(buheheee

Komentarz

czyli ogólnie NO PROBLEM na każdym kroku, dlatego na Jamajce wielu ludziom się nie podoba.. bo jak pójdą zgłosić jakąś reklamację do lobby to usłyszysz NO PROBLEM..a problem i tak będzie przez kilka dni:Ppełen luzik..
                    Ps. zabierz ze sobą środki na moskitos, bo sporo tych mini muszek było o tej porze roku i jakieś zatyczki do uszu, (bo strasznie głośno dawały czadu wieczorami lokalne żaby...:P

Komentarz

-D >< -D
                      Świetne mohito to już powód do radości

Mugga przygotowana, a usypiać będzie nas rum :P

Komentarz

Aga, polecam rejsik po Black River - płynie sie piekną aleja lasów namorzynowych, w ktorych wylegują sie krokodyle a na drzewach są piekne ,kolorowe ptaki...Stamtąd już blisko do YS falls ..
                        Baw się dobrze..

Komentarz

nelciowata, dzięki
                          Black River mamy w planie, cieszę się, że polecasz
                          Będziemy się świetnie bawić, nie ma innej opcji -D -D

Komentarz

aga SUPER (:P)

Komentarz

Dzięki algida
                              A Ty kiedy na Jamajkę? -D

Komentarz

Trwa