Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie najładniej na Jamjce?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie najładniej na Jamjce?

Pytanie do tych, którzy juz tam byli lub..są. Gdzie są najładniejsze plaże? Który hotel wybrać? Skąd lecieć. Ponoć z Londynu jest duzo taniej niz z Niemiec.

Na Jamajce wszędzie jest PIĘKNIE ale jeśli chodzi o plaże to polecam region Negril. Jeśli chodzi o hotel w regionie Negril to polecam "Club Hotel Riu Negril" lub trochę lepszy ale i droższy "Riu Tropical Bay" a jeśli jesteś ciekawy niezapomnianych przeżyć i ciekawych doznań to polecam "Hedonism II" w/g naszego przewodnika najbardziej oblegany hotel w okolicy Negril. Według moich obserwacji faktem jest że z UK. jest taniej niż z DE, sami lecieliśmy z Gatwick. Pozdrawiam. Yah Man. Jamaica4Ever.

Komentarz

-D-D

Komentarz

X(

Komentarz

My myślimy o Iberostarze. Ponoc to tez dobry hotel. ale połozony jest w innej miesjcowości i czy plaże sa tam gorsze? Na razie jesteśmy na łączach z el mundo, ale oni nia maja wyjazdów w UK. Ale czy rzeczywiscie jest tak duza róznica w cenie?

Komentarz

micz....kiedy wybieracie sie na Jamajkę?Ja planuje wyjazd na maj......biorę pod uwagę hotele w Negril.......no i wylot z Niemiec....ofert tez szukam w el mundo ale jeszce na maj nic nie widze......

Komentarz

My planujemy przełom stycznia i lutego.

Komentarz

najładniejsza plaża jaką widziałam na Jamajce jest w Negril na seven milles beach przy hotelu couples swept away(( dość drogi hotel)zobacz filmik do końca, plaża dość długa i najbardziej zapalmiona ..i ma fajne leżaczki, hamaczki i urocze zakątki, gdyby mnie było stać na ten hotel to żadne Iberostary , Palladiumy czy RIU tylko tenhotel wchodziłby w gre..

, podobała mi się też plaża przy Riu Tropical Bay

Komentarz

a tutacz czesc 2 plazy przy couples swept away

Komentarz

plaża bepi zaje....zaraz sobie zerkne na cenki hotelu......::::::....ale juz myslę,ze zaraz mnie powala na kolana.....

Komentarz

Kasiai lokalizacja superwszędzie blisko, do kafejek na plaży z reggae klimacikiem , do Ricks Cafe też rzut beretem.., po tej stronie są zajeb . zachody słońca , do wieczornych reggae imprez czy koncertów na plaży na seven milles beach , bliziutko, do margaritaville I jak ktoś lubi długie spacery plażą to też się nadaje bo plaża jest długa
                      Dla mnie takie miejsca zadupia... jak np Lady Hamiltony na Jamajce nie wchodzą w gre
                      NEGRIL ONE LOVE !!! Jamaica ONE LOVE tyle w temacie

Komentarz

hehehe> wielki SZACUN!!-D-D(tu)(tu)

Komentarz

super ten hotel!!! Plaza sliczna, i sporo palm!

Kasik Bepi na "swoim twardym dysku" w mozgu ma jeszcze mnostwo nazw z Meksyku)) i pewnie wiele wiele innych

Komentarz

a niedługo dołączą nazwy plaż z Filipin

Komentarz

Kasik dzięki(tu)ze mną to już tak jest to co mam pamiętać i jest ważne w życiu to nie pamiętam (np tabliczki mnożenia )ale jakieś pierdoły wakacyjne plaże i inne jak to mój określa( to pamięć jak talala,(tu) poprostu to co mnie w życiu rajcuje to potrafię zapamiętać..

Komentarz

Trwa
                              X