Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jamajka, byłem i...

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jamajka, byłem i...

zrozumiałem powściągliwość innych w ocenie tego kraju. Rzeczywiście jeśli planuje się kilka wyjazdów na Karaiby to należy zacząć od Jamajki, bo przegra ona z każdym z krajów z regionu swoja atrakcyjnością. Jamajkę trudno wg mnie zdefiniować,jest nijaka, Pewnie wielu z was nie podzieli moich uwag, ale... Ludzie nie są zyczliwi-po raz pierwszypodczas podróży po świecie widziałem środkowy palec skierowany w kierunku nas turystów zwiedzających Montego Bay( nic szczególnego). Wszechobecna trawa staje się nie do zniesienia po kilku dniach, szczególnie podczas wyjazdu z dzieckiem. Oczywiście jeśli ktoś gustuje w tego rodzaju używkach to jest to dla niego raj. Poza ikoną tego kraju-muzeami Boba Marleya nie ma tu nic. Plaże średnie. Hotel co prawda dobry ( Iberostar rose hall suites), ale wokół niego nie ma nic. Nawet mój wpis jest krótki bo nie ma o czym pisać....Jest to moja prywatna opinia, która być może niektórym uławi wybór między Jamajka a Dominikaną, Kubą czy też , Meksykiem....

Dzieki za podpowiedz :-) to jade jeszcze raz na Dominikane (Punta Cana) a Jamajke odpuszczam z listy...

Komentarz

ja nie bylam na jamajce, w tym roku wybieralam pomiedzy nia a meksykiem, wygral meksyk(jeszcze 5 tyg hurraa) kolezanka jest zachwycona bardzo mnie namawiala ale ja po obejrzeniu jej zdjec,przejrzeniu atrakcji i przeroznych filmikow stwierdzilam to samo co ty ze oprocz muzyki tam nie ma nic ciekawego, moglabym zrobic sobie co najwyzej 2 dniowa wycieczke aby zobaczyc zachod slonca moze kiedys sie zdecyduje ale wiem ze sa ciekawsze kierunki

Komentarz

mi Jamajka kojarzy się fajnie tylko z nazwy , chociaż czasem "biorę " ja chwilowo pod uwage to zawsze przegrywa z innym krajem chyba znowu wybiorę Meksyk albo Kubę ;-)

Komentarz

Trwa
        X