Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Szukam Polaków na Kajmanach

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Szukam Polaków na Kajmanach

czesc chce sie wybrac na kajmany ale nie wiem jak wyglada sprawa z zalatwieniem wiezy itp co potrzebuje i jak zaczac?? szukalem wszedzie juz na internecie i zadnych wiadomosci w ambasadzie nie udzielaja informacji i nie mam pojecia jak zaczac. czy ktos z was moglby udzielic mi jakis informacji??

Kajmany to terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii i w ambasadzie brytyjskiej załatwiasz wizę.
    Rzuć okiem na stronę firmy Dive-Away (link znajdziesz w googlach), tam w sekcji "Nurkowanie -> Karaiby" masz nieco informacji.

Komentarz

aertwoer Napisał(a):
      -------------------------------------------------------
      > czesc chce sie wybrac na kajmany ale nie wiem jak
      > wyglada sprawa z zalatwieniem wiezy itp co
      > potrzebuje i jak zaczac?? szukalem wszedzie juz na
      > internecie i zadnych wiadomosci w ambasadzie nie
      > udzielaja informacji i nie mam pojecia jak zaczac.
      > czy ktos z was moglby udzielic mi jakis
      > informacji??

Na Kajmany (tak jak i na karaiby) nie potrzeba wizy dla obywateli Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii.
      Musisz miec tylko paszport.

Komentarz

Ja byłam na Kajmanach w 2012 i żadnej wizy ode mnie nie wymagano

Komentarz

Ja też byłem na Kajmanach 2 lata temu i żadnej wizy nie miałem,Zresztą rezerwację załatwiałem przez Dial World Exchange w Krakowie.
          Mieszkałem dwa tygodnie w The Ramada Grand Caymanian świetne miejsce na samej plaży.Według mnie najlepsze na wyspie.Pozdrawiam.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Kajmany, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X