Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

KANADA ktoś coś wie?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• KANADA ktoś coś wie?

Bez wiekszej wiary na pomoc - pytam: Jakie mniej więcej są ceny noclegów w kanadzie (hotel, czysto motel) Jeśli jadę na miesiąc to lepiej kupić samochód a potem go sprzedać czy może pozyczyć? Jakie sa koszty żywności? Wybieram się w tym roku na miesięczne zwiedzanie. Dziękuję za odpowiedz jesli ktoś ą napisze... [%sig%]

Ceny zywnosci podobne jak w Polsce, niektore rzeczy troche tansze, inne troche drozsze ale generalnie wychodzi podobnie. Ceny noclegow zaleza od miejscowosci i od hotelu. W motelu mozna sie przespac za okolo 20-30 CAD za noc, w hotelach 50 i wiecej. Co do wynajecia samochodu trudno mi powiedziec bo nie wynajmowalismy. Mozna tez wziac namiot i spac na kempingach. My tak nocowalismy nad jeziorem Huron i w Algonquin Park. Kempingi doskonale przystosowane, sa wszelkie wygody. Kanada jest przepiekna! Zycze udanego pobytu!

Komentarz

Kasia2

Dziękuję Ci bardzo. Czy mogę mieć do Ciebie dalsze pytania?

eskea.

[%sig%]

Komentarz

Jasne, pytaj śmialo. Jak tylko będę wiedziała to odpowiem. Ja byłam w Kanadzie ładnych pare lat temu ale mam tam rodzinę więc może będę pomocna.

Komentarz

Uprzejmie proszę o podanie szczegółów na temat wiz do Kanady.Gdzie mam się o nią starać i jakie wymagane są dokumenty ? Czy może jakieś biura podróży pośredniczą w załatwianiu wiz ? Pochodzę z Małopolski.Prowadzę firmę.Moim hobby są podróże.Zwiedziłam już całą Europę i Afrykę, a teraz kolej na dalsze wyprawy.Pozdrawiam.

Komentarz

Trwa
          X