Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kenia czy Oman czy coś jescze innego?

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Kenia czy Oman czy coś jescze innego?

  Witam, szukamy czegoś na podróż poślubną na ferie zimowe 2019, niestety nie możemy się zdecydować, zastanawiamy się nad Kenią lub Omanem a może coś innego? Bardzo proszę o pomoc nasz budżet to koło 10 tysięcy.

 • #2
  Na Kenie nie wiem. Na Oman spokojnie wystarczy, byłam w tym roku od strony Jemenu w Salalah. Hotele są wypasione. Nie ma czego kupować, więc się zmieścicie. Bardzo ciepło. Pustynia łączy się z oceanem. Zwiedzać też za bardzo nie ma co. Można sobie pojechać jeepem na safari. Chyba, że chcesz pozwiedzać, wtedy trzeba się wybrać z tej drugiej strony, ale tam już Ci 10k nie wystarczy na 2 osoby, bo ceny hoteli są o wiele wyższe.

  Ja byłam w Rotana Salalah, bardzo dobry standard, tylko że tam nic więcej nie ma. Około 4,5k za osobę mniej więcej powinien być.
  Rotana Salalah Resort, Oman, Zufar. Oferta na wakacje z biurem podróży. Porównaj oferty i zarezerwuj swoje wakacje online.

  Komentarz  Zobacz także

  Przerwany

  Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Kenia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
  Trwa
  X