Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Pytanie o Kostarykę

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Pytanie o Kostarykę

Witam, wiem, że to rzadki kierunek, ale może ktoś mi odpisze? Interesuje mnie właściwie wszystko, a więć z jakim biurem byliście? Kiedy? Jaki hotel warto polecić? Bardzo proszę, czekam na Wasze opinie... Ortolan

Kostaryka to temat ... rzeka. Super miejsce do wypoczynku biernego i aktywnego. Niesamowita przyroda, super ludzie ... mozna pisac i posać. Zajrzyj sobie na Kostaryka.pl. Jest tam troche hoteli i wycieczek.

Komentarz

Witam...

Byłam niedawno na Kostaryce i musze poweidziec że jest to niesamowite miejsce...jeszcze nie zepsute przez masową turystykę...;-)
      Dzika przyroda, mili ludzie i wiele, wiele wrażeń!!!
      Zwłaszcza dla tych mocnych wrażeń warto pojechać..
      Polecam wiszące mosty na pierwszy dzień (stopniowanie adrenaliny...;-)))
      Potem Pure Trek Canyoning w La Fortuna (schodzenie po wodospadach...brzmi "lajtowo" ale jak się stoi nad przepaścią i ma się zejść pod wodospadem to daje do myślenia...nogi jak z waty!!!
      No i koniecznie...ale to KONIECZNIE!!!Sky Trek Zip Lines...(La Fortuna)
      Sky Trek ma najlepsze Zip Lines...(najwyżej i najszybciej...;-)
      Wywożą was wysoko w góry...i tam leci się na linie z prędkością 85 km/h nad dżunglą!!!
      (...i tak 8 razy...w dół...)
      Wrażenia bezcenne!!!(Jeżeli tylko starczy wam wam odwagi...;-)))
      Za pierwszym razem jak sie leci...ma się wrażenie że się nie doleci bo krzycząc traci się oddech!!!
      A potem jest to cudowne uczucie że się leci!!!!
      No i oczywiście rafting dla odważnych...;-)
      Wieczorem goręce źródła na zbolałe mięśnie...można spotkać naturalne gorące źródła w środku dżungli!!!
      Ostatnie dwa dni polecam spędzić na plażach...Playa Conchal obowiązkowo (plaża z białych muszelek!!!)
      ...wszystkie plaże różnia się od siebie więc polecam jeździć na różne plaże...
      Ja mam wspaniałe wspomnienia z Kostaryki i odpowiem na pytania jezeli chcecie się czegos jeszcze dowiedzieć....;-)

Komentarz

Planuję wyjazd w okresie koniec listopada początek grudnia z angielskiego biura.Jak sądzisz który rejon jest najlepszy tzn dobry na wycieczki i z pięknymi plażami

Komentarz

Trwa
        X