Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kostaryka, Nikaragua, Panama...

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kostaryka, Nikaragua, Panama...

Czy ktoś rozpracowywał te kraje i ma jakieś wskazówki na dolot (nie przez USA, za ok 2500pln), poruszanie się po tych krajach i pomiędzy nimi? Jakieś namiary na noclegi...? Biura miejscowe?

Coś strzeliło mi do łba i chcę tam pojechać8-) Pewnie nie już... Ale rozgryzam temat.... Na razie wiem co warto zobaczyć (ale robię jeszcze selekcję ) i wiem, ze bezpośrednio KLM tam lata (kto wie kiedy mogą być promocje KLM na styczeń?). Ew jest możliwość lotu przez Cancun, a potem Taca - ale wychodzi najtaniej 4tys...:X To chyba największy problem - dolot do Panamy/Kostaryki/Nikaragui...

Jakieś wskazówki???:S

Kara chodzi mi po głowie Kostaryka, ale tylko Kostaryka... 15 dniowa ( na reszę w porównaniu do Kostaryki, szkoda czasu ). Na naszej wyprawie po Borneo padł pomył tego kraju i z tego co zdązyłem wyczytać, jest MEGA interesujący...

Komentarz

Wiem Mnie kręci podziwianie natury z wierzchołków (czy też prawie wierzchołków) drzew Do tego wulkany, zwierzaki.... A Panama i Nikaragua-to pomysł m.in na dojazd Kombinuję, ale na razie ceny lotów mnie odstraszają. No i już z jednym biurem koresponduję... Ale co z tego wyjdzie:S (jak planowalam Pant**** i Amazonię - dwie firmy padły (???) w trakcie negocjacji, więc na razie tak niezobowiązująco robię rozeznanie, zwłaszcza ze znajomi po Iguazu chcą zobaczyć wodospady Wiktorii8-) ). A wszystkiego na raz - nie da się zorganizować

Komentarz

Nad wodospady Victorii chętnie wrócę i być może już w przyszłym roku.. rafting jest niezapomniany...
        Moja szwagierka ma przyjaciela w Chile, który organizuje różne wyprawy po Chile i Argentynie, jesli chcesz sprawdzonego adresu, zapraszam na priv...

Komentarz

Kara od wczoraj do 09.04 jest promocja w KLM na loty do Panamy z Amsterdamu za 685 eur - czas wylotu do 30.06 ( nie wiem na kiedy planujesz )
          lotów szukaj na OPODO.de

Komentarz

Na Kostarykę najlepsze promocje ma Iberia lot z Madrytu , mozna też przez Kanade z Air Canada - ceny na razie na ten rok , ale warto śledzić

Komentarz

Kara, znajdę gdzięś choćby krótką relacją z Twego ostatniego wyjazdu? Bo ja Brazylię tylko liznęłam przez 10 dni (i się zachwyciłam), więc szukam inspiracji na więcej (tu)
              Wodospady Wiktorii też brzmią interesująco, ale Kostaryka wymiata. Na tukany i papugi mogę patrzeć bez końca, a to dopiero początek atrakcji

Komentarz

Szukam biletów na grudzień -styczeń (na ten rok zostało mi mało urlopu(td)), poza tym czytałam, że najlepiej tam jechać w terminie grudzień-marzec. Ale cieszy mnie to, że bywają tańsze niż po 4tys bilety(tu)

Lordowski - odezwę się w ciągu dnia, teraz gotuję na dziś obiad i, jak zwykle rano,pędzę

Dzięki za rady jeśli chodzi o bilety>< Na Was zawsze można liczyć

taliaq - nie napisałam nigdzie relacji... Na razie nie miałam czasu8-) Święta, problemy z psiakami. Nawet jeszcze wszystkich zdjęć nie przejrzałam Może coś ekspresowo skrobnę tutaj w weekend albo w przyszłym tygodniu.

Komentarz

Kara, Iberia ma fajne cenki na Amerykę Środkową na najbliższy czas. Może później też będą
                  http://www.fly4free.pl/panama-z-europy-za-2238-pln-np-noc-w-hotelu-45-gratis/

Komentarz

Własnie to wypatrzyłam Dzięki.
                    Oby na styczeń coś sie pojawiło.... Właśnie sobie przypomniałam, że Rio z KLM rezerwowałam we wrześniu (też fajna promocja była), więc we wrześniu - musze śledzić ceny. Tylko czy ja do tego czasu wytrzymam w tej niepewności:S:S:S:S

Komentarz

Również i ja rozpatruje kierunek Kostaryki,jakoś chciałam to załatwić objazdowo + pobyt.Ale póki co nie wiem jak do tego podejść?
                      Jakie plaże najlepsze,jakie hoteli?Która część Kostaryki jest bardziej atrakcyjna? Jeśli wybierać objazd,to z kim? niby rainbow ma sporo propozycji,ale ich ceny...czy nie taniej by wyszło z niemcami czy anglikami.A jeśli na własną rękę,czy jest bezpiecznie?

Kara_80 czy Ty już rozgryzła kierunek?

Komentarz

Ja lecę w grudniu na własną rękę. Wycieczki z biurem nie obejmują takiego programu jak ja chcę.... U mnie będzie teraz Panama i Kostaryka. Nikaragua będzie innym razem Nastawiam się głównie na PN i może, ale jeszcze nie wiem jak cenowo to wyjdzie - San Blas i Bocas del Toro. Plaże... wolę gdzieś bliżej. Tam chcę wycisnąć ile się da z przyrody

Komentarz

Oooo Kara,to ja z niecierpliwością będę czekać na Twój powrót i relacje
                          A powiec mi jakimi liniami lecisz (pewnie masz już bilety),no i hoteli przez jaką stronkę bukujesz??

Komentarz

Niestety lecę Iberią.... Więc tak na 100% się nie nastawiam, że dolecę. A wręcz szukam alternatyw, żeby urlopu nie zmarnować.
                            Hotele... Na razie koresponduję z 7 biurami w Panamie jeśli chodzi o wycieczki. Część z biur oferuje "pakiet" - wycieczki i noclegi. Jeszcze nie zdecydowałam czy będę sama bookowac hotel, czy przez miejscowe biuro.
                            Muszę przyznać że idzie mi to strasznie ciężko... Nie mam czasu sie tym zajmować (teraz jestem ciągle w rozjazdach) i chyba tak na dobre - wezmę się za to we wrześniu/październiku.

Komentarz

ok
                              bo ja to też tak zaczęła oswajać się z tym kierunkiem i też mi idzie jako tako prędzej sobie z Karaibami ( bo więcej informacji turystycznych można uzyskać) poradziła niż z Kostaryką.Cieszy mnie to,że Ty Kara będziesz pierwsza która zbada te tereny

Komentarz

Trwa
                              X