Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

KUBA - właśnie wróciłem

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

To prawda, ale samolot na Kube za 1200 zł ? Chyba tylko z Meksyku.

Komentarz

Witam,

Czy ktos orientuje sie jakie sa mniej wiecej ceny na Kubie.Ile trzeba zabrac mniej wiecej pieniedzy tak na 2 tygodnie ewentualnie tylko na jakies pamiatki?

Komentarz

Jak najtaniej tam polecieć ?
        Jak chcesz pobyc tam 16 dni z opcją All inclusive, przelotem itd to możesz ruszać z Lipska pod koniec miesiąca za 848 euro.

Komentarz

napisz co Cię konkretnie interesuje? ceny wycieczek? pamiatki ale jakie?

[%sig%]

Komentarz

Witam Wybieram sie na Kubę w listopadzie indywidualnie nie z wycieczka chciałbym porozmawiać gdzie sie zatrzymać etc
            zyg

Komentarz

cześć. Ja właśnie wybieram się na Kubę i mam mnóstwo pytań. Lecę na 3,5 tygodnia, właściwie nie mamy żadnej trasy, pierwsze trzy noce w Hawanie, a potem...? na pewno nie chcę spędzić urlopu na pięknej plaży w Varadero, mam zupełnie inne oczekiwania. Napisz proszę (na e-maila), jak przebiega odprawa na lotnisku w Hawanie? Czy ginią rzeczy z bagażu? Jak najłatwiej dostać się z lotniska na Malecon? Tylko taxi? jaki koszt? Pozdrawiam,
              Aga

Komentarz

witam
                planuję jesienią 2007 wyjazd na rejs jachtem dookoła Kuby. największy problem mam z samolotem; nie chce wyjść taniej niż 2500-3000zł od osoby. chętnie posłucham o innych, tańszych możliwościach.

Komentarz

Trwa
                X