Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

turyści i...

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• turyści i...

Czy ktoś wie co się teraz tam dzieje z turystami?

.. będzie formowany konwój autokarowy (ok 150 osób) i ewakuacja bocznymi drogami do Syrii .. z tamtad wojskowymi samolotami transportowymi do kraju ..
    .. to nie tylko turyści bo także rodziny polskich żołnierzy ..

Komentarz

Chociaż zapewne jakaś część naszych ziomków wybierze się tam po przygodę i parę newsów w serwisach informacyjnych zobaczymy (oby nie)...

Komentarz

~cityrunner napisał(a):

> .. będzie formowany konwój autokarowy (ok 150 osób) i ewakuacja
        > bocznymi drogami do Syrii .. z tamtad wojskowymi samolotami
        > transportowymi do kraju ..
        > .. to nie tylko turyści bo także rodziny polskich żołnierzy ..

Tak, taką informację podawały wczoraj wszystkie dzienniki infrmacyjne

Komentarz

.. Marcin to malo prawdopodobne żeby turyści (nawet ekstremalni) dostali sie teraz do Libanu .. wszystkie lotniska i głowne drogi są zbombardowane a porty blokowane przez kanonierki izraelskie ..

Komentarz

Tylko głupota podparta uporem nie zna granic. Wiem City jaka jest sytuacja, ale wiem też do czego są zdolni ludzie żeby poczuć adrenalinę or smth. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie to że potem trzeba ich ratować.

Tak czy siak mam nadzieję, że uda się naszych wywieźć bezpiecznie i nikt nie będzie wyczyniał głupich eskapad...

Komentarz

.. swego czasu były modne wyjazdy ekstremalne do Afganistanu ... ;-)))
              .. teraz nie wiem co jest trendy .. ?? .. ;-)))

Komentarz

Ja też nie jestem na czasie, ale podejrzewam że atak nago z widelcem na izraelski czołg z okrzykiem: "Zabiję cię ty ży.....ski (autocenzura ) skur....!!!" byłby całkiem trendy.

Myślę, że takie wypady to nawet rząd mógłby organizować

Komentarz

~Marcin 6666 napisał(a):

> Ja też nie jestem na czasie, ale podejrzewam że atak nago z
                  > widelcem na izraelski czołg z okrzykiem: "Zabiję cię ty
                  > ży.....ski (autocenzura ) skur....!!!" byłby całkiem trendy.
                  >
                  > Myślę, że takie wypady to nawet rząd mógłby organizować

Chyba trochę przegiąłeś. I chyba jednak to nie to forum...

Komentarz

To tylko żart w tonie Monty Pythona i nic ponad to. Na pewne zjawiska społeczne tylko żartem można zareagować. Po to autocenzura, by nikt nie czuł się urażony...

Komentarz

Dużo ostatnio tych żartów w Twoich wypowiedziach Marcinie, a polityki (i żartów na jej temat) jest już pełno wszędzie, więc, proszę, ocalmy chociaż to forum!

Komentarz

.. racja Nefretete ... choć turystyka z polityką przeplata się często wbrew naszej woli .. myślę o polityce międzynarodowej ... ;-)

Komentarz

Nie ma sprawy. Przychylam się do prośby.

Co do żartów to bez przesady... Może mam krótką pamięc, ale za wyjątkiem zawieszek na walizki (zresztą w poście była i rada) to nie pamiętam żebym często żartował... Szczególnie politycznie...

Komentarz

Chyba było coś na forum o Polakach w Tunezji, albo jakimś innym , ale może się pomyliłam, ale nie o to chodzi. To ma być fajne forum wakacyjne, więc nie psujmy sobie humorów!

Komentarz

Trwa
                            X