Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Tunezja/Libia 7+7 - Triada reklamacje

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tunezja/Libia 7+7 - Triada reklamacje

Witam!! Mam pytanie do wszystkich biorących udział w imprezie Triady 7+7 Tunezja-Libia w sezonie 2005. Wyjazd pod względem organizacyjnym i rozliczeniowym okazał się klapą i chyba 90 % uczestników składało reklamację do Triady. Jaki efekt??? Jaką rekompensatę (jeżeli w ogóle) uzyskaliście od biura????? Było warto tracić czas, nerwy i energię??

REKLAMACJO! JEŻELI ZAMIERZASZ WALCZYĆ O SWOJE TO PO NAPISANIU REKLAMACJII ODCZEKANI 30 DNI I SPRAWĘ KIERUJ NATYCHMIAST DO SĄDU.NIE BAW SIĘ Z RZECZNIKIEM PRAW KONSUMENTÓW ITP INSTYTUCJAMI BO ONE I TAK NIC NIE WSKURAJĄ!WAL PROSTO DO SĄDU! Z TRIADĄ NIC I NIKT ANI PROŚBĄ ANI GROŻBĄ NIC NIE WYWALCZYŁ.!!!!!!!

Komentarz

I co udało się wskurać w sądzie?? Bo mnie Triada nawet na reklamację nie raczyła odpowiedzieć

Ale i tak byłam z nimi w czerwcu br na objazdówce po Egipcie

Komentarz

Ja byłem na tej imprezie w 2005 roku. Wysłałem skarge-reklamacje. Nie dostałem odpowiedzi przez rok. Dowiedziałem się ze mam 10 lat na zaskarzenie ich do sadu. Brak odpowiedzi ze strony biura = sie temu ze uznaja zasadnosc naszych skarg i przyznaja nam racje. Ale w tym roku ponownie wysłałem skarge do Triady oraz do: (Uwaga) Wojewody Mazowieckiego, Warszawskiej Izby Turystycznej, Federacji Konsumentów. Skutek: zadzwonił gość z Urzędu Marszałkowskiego w Wawie i powiedział, że wojewoda zlecił im ta sprawa sie zając. Obgadaliśmy sprawe i jak przeczytal moja skarge (nic nie dodalem czysty opis tego co bylo jest na innej stornce moge przesłac mailem) to stwierdzil ze ciekawie nie bylo. Zaraz potem nagle obudzila sie Triada. Wyslali przprosiny, stwierdzili, ze tylko moja skarga się zagubiła bo tak to oni odpisuja na wszystkie (!!!) a ze mieli reorganizacje dzialu jakosci to tak sie stalo. Proponuja mi jakis rabat i indywidualna kalkulacje ceny (w tym roku bylem w Maroku z Rainbowem bylo OK) i mam do nich zadzwonic. W pismie wykrecaja sie od wszystkiego i lakonicznie tłumacza ze to pierwsza taka impreza. W tym roku ponoć wszystko na tym kierunku Tunezja/Libia jest OK ?) aha pilotka nagle jest na macierzynskim i same pochwały o niej dostawali (chyba od rodzinki albo je sama pisała) Nie zebym narzekał ale nie lubie jak mnie ktos robi w wała nawet jesli płace tylko te 2 tys Chetnym podaje maila redcat@onet.eu Uwaga nie odpowidam na przykre maile z róznymi takimi ...
        Pozdrawiam

Komentarz

w tym roku zdecydowalem sie jechac z Triada po roku bez odpowiedzi zlozylem skrge na nich do wojewody mazowieckiego i sprawa sie zalatiwl dostalem rabat na dowolna imreze 10% upustu + Zielona Karte + OKAZ + pierwszenstwo wyboru miejsc w autokarze podaczs objazdu+mozliwosc wyboru objazdu jako pierwszego No i jest OK

Komentarz

kupili Cie gościu jak Judasza.......NIGDY Z TRIADĄ...jesteś zabawny z tym miejscem koło kierowcy)))) to jest dziecinada..lepiej jedz z nimi na "zielona szkołę"

> w tym roku zdecydowalem sie jechac z Triada po roku bez
            > odpowiedzi zlozylem skrge na nich do wojewody mazowieckiego i
            > sprawa sie zalatiwl dostalem rabat na dowolna imreze 10% upustu
            > + Zielona Karte + OKAZ + pierwszenstwo wyboru miejsc w
            > autokarze podaczs objazdu+mozliwosc wyboru objazdu jako
            > pierwszego No i jest OK

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Libia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X