Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Singapur i co dalej Bali czy Langakawi/Panang

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• dzioby125
    skomentował 's odpowiedzi
    Melcia, ja to juz nie wiem co pierwsze hahaha

• Mellka
    Oj kusicie tymi wysepkami!! Trzeba sie blizej przyjrzec

• dzioby125
    replied
    Zamieszczone przez algida Zobacz posta
    dla mnie Bali to najbardziej egzotyczne magiczne miejsce jakie widziałam ;-) ...
    i to jest dla mnie najlepsza rekomendacja

Zostaw komentarz:

• algida
    replied
    dla mnie Bali to najbardziej egzotyczne magiczne miejsce jakie widziałam ;-) chce w marcu powtorzyc ;-)najlepiej łaczac Taj + Malezje + Bali ;-)

Zostaw komentarz:

• algida
    replied
    ja proponuje zostac np 3 dni w Ubud a potem np hotel w Nusa Dua , Melia Bali była bardzo urokliwy hotel i co wazne obok niego Bali C a tam markety knajpki itp. Bo w hotelu ceny bardzo wysokie .Mozna zjeść w podobnej cenie co w Taj w klimatycznej knajpce , fajnie jest wynajać autko z kierowca na zwiedzanie , to mała wysepka nie ma dramatu z cenami ;-)

Zostaw komentarz:

• bigelvis
    Melia Bali (polecana na forum) w twoim terminie ma jeszcze wolne pokoje za 800 euro od lebka (od Niemca), mysle ze jak na Bali to dobra cena

• dżuliana
    replied
    Kusi Lombok, ale to kolejne koszty na przeloty lub prom, a suma się zaokrągla i zaokrągla...

Zostaw komentarz:

• dżuliana
    replied
    po wielu trudach.....Sin zabukowany i przelot na Bali też wybrałam Bali ze względu na pogodę, bo ponoć wschodnia Malezja teraz w deszczu... tym samym mam kolejny problem, jaki hotel na Bali ???? poszukuję hotelu na 10 dni, w miarę w atrakcyjnej cenie, byłoby idealnie z dostępem do ładnej, zadbanej plaży, wiem,ze z tym ciężko, ale kto ma miłe wspomnienia??? czasu mało, bo wylot równo za 2 tygodnie

Zostaw komentarz:

• Kasia6555
    replied
    to ja sobie Tioman oblukam...jak ma bys wersja ekonomiczna))))

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Ja w marcu łączę SIN z Tioman ,równie dzikai piekna wysepka,dla wersji "ekonomicznej" polecana jest plaża ABC z bungalowami na plazy

Zostaw komentarz:

• dżuliana
    replied
    Dzięki za odp! muszę oblookać te rejony, niestety airasia na takie bliskie terminy nie ma już wcale takich fajnych cen, a do tego naliczają potem za wszytkie pierdółki, bagaż itp.Niestety nie da się Malezji i Indonezji zaliczyć na jeden raz. W Azji dotychczas byłam w Tajlandii, BKK+ Koh Chang. Nie wiem od czego zacząć , tak by pozostało miłe wrażenie i chęć powrotu na inne wyspy.
    Bali było na pierwszym planie, ale obawiam się,że zrujnuje nas finansowo, Langakawi korci, bo jest bezcłówka. Tam jest za dużo cudnych miejsc, można oszaleć, a człowiek ma tylko 2 tygodnie

Zostaw komentarz:

• bigelvis
    replied
    na Bali z tego co wiem nie ma pieknych plaz ale jest piekne wnetrze kolo Bali masz Lombok, Gili - tam lazurow chyba pod dostatkiem, lub Malezja - cudna wyspa Redang

Zostaw komentarz:

• dżuliana
    rozpoczął wątek Singapur i co dalej Bali czy Langakawi/Panang

Singapur i co dalej Bali czy Langakawi/Panang

Witam!

Na ostanią chwilę wszystko organizuję, bo plany się pozmieniały, za 3 tygodnie lecę do Singapuru. Ogólnie mam 15 dni już tam w raju.Mam dylemat czy zaliczać potem Bali czy też jechać w stronę Malezji i połączyć KUL, Langakawi, Panang.

Zależy nam na pięknych widoczkach, rajskich plażach, ogólnie relaksik z odrobinką zwiedzania ciekawszych miejsc.

Help!!!
    Co polecacie???
Trwa
X