Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malezja- co zwiedzic?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Malezja- co zwiedzic?

Witajcie W lutym wybieram sie do Malezji- zamierzam jednak wypozyczyc tam auto i zjechac ten kraj. Jakie miejsca ktore tam zobaczyliscie polecacie by zwiedzic co oprocz Kuala Lumpur und Cameron Highlands jest naprawde godne uwagi?? Jesli znacie takze godne polecenia hotele bede wdzieczny za porade.

Hej.....samochodem po Malezji...super.....bylam tam jeszcze pare tygodni temu......jezeli masz ochote to poczytaj tu na forum "w 80 dni dookola Azji"...znajdziesz tam streszczenie pobytu w Malezji,a Jak masz wiecej pytan to smialo,chetnie odpowiem......dodam tylko ,ze jezeli chodzi o KL....to tylko na 4 godziny......stolica nie ma nic do zaoferowania ...tylko Petronas Towers......a jak chcesz zobaczyc cos pieknego to.......jak najwiecej czasu na Polnocy i wschodnim wybrzezu....:-))No i wyspy......cudne!

Komentarz

Dzieki wielkie za odpowiedz- wymyslilem sobie lot do Singapuru- tam 3 dni, pozniej trzy dni w KL ( i tu mnie zdziwilas ze 4 godz wystarcza- moze wiec skroce tn pobyt) dalej Cameron i pozniej- no wlasnie co pozniej. Zakonczyc impreze chce na Langkawi- kilkudniowe lenistwo..- moze nie jest to najbardziej bajeczna wyspa do tego ale najwiecej na niej do zwiedzania z tego co juz wyczytalem. Pytanie wic tylko co masz na mysli polnoc malezji i wschodnie wyspy - do lutego mam jeszcze troche czasu wiec moge sobie ulozyc jeszcze plan a poniewaz nie lece z zadnym biurem- nie mam ochoty dopasowywac sie do programu z gory ustalonego- bylo by fajnie uslyszec jakies dodatkowe rady.
      .. no i nie moge znalezc tego w 80 dni do okola azji- gdzie to jest dokladnie..?
      dzieki wielkie. P

Komentarz

To znowu ja- znalazlem. Odpisalem Ci o 1.00 a jest 2.40- troche zajmuje czytanie tego wszytkiego a jestem dopiero w polowie ale jakos tak czlowiek nie moze sie oderwac, masz taka lekkosc pisania, tyle ze ja pewnie jutro nie bede mial lekkosci wstawania wiec uciakam spac a jutro doczytam reszte. Jednak juz najbardziej dreczy mnie pytanie- bo czytac to jedno ale zdjecia czyli to co ja najbardziej lubie to drugie- gdzie wiec moge obejrzec twoje zdjecia z tej wyprawy. W Tajlandii bylem wiec z checia dla wspomnien do malezji bede zaraz lecial wiec super byloby dla rozeznania. St****em w miejscu gdzie zaraz lecisz do Vietnamu- a ten kraj tez mnie kusi wiec i te bym poogladal... Ech wszystkie bym chcial.. wszystkie.. Tyle ze ja swoje wyprawy rozkladam w czasie- rowniez jestem taki wszedobylski i oby jak najwiecej zobaczyc tak wiec po dwoch tygodniach wracam z checia do domu ale tak naprawde po to by po nastepnych dwoch dniach juz myslec o nastepnej wyprawie. Tak na marginesie- teraz mam juz na uwadze ta Malezje ale nastepnym razem jesli bedziecie wybierali sie na takie 80 dni w okolo czegos innego to ja z checia.. bo oby cos sie dzialo i oby przygoda.. no nic smigam spac- dzieki za wspomnienia a i dawke humoru ktora dostarczylas opisujac to wszystko. Jak ja lubie takich pismakow ((-:

Komentarz

Czesc Patrik.....no Ja juz w Hong Kongu....niestety......:-)))
          sLUCHAJ,JEZELI MOGE cI COS PORADZIC.....to jezeli mialbys czas i kasa Ci pozwoli to jak juz bedziesz w KL.....to jestes krok od prawdziwego malezyjskiego raju....BORNEO......loty z KL do Kota Kinabalu z Air Asia sa smiesznie tanie a sama wyspa...PIEKNA,MAGICZNA.....szkoda tego nie zobaczyc!!!!!Ja zobaczylam tylko kawalatek tej wyspy....Sabah,czesc malezyjska....poszperaj sobie w necie......jezeli jestes tez zwolennikiem podwodnego swiata to poprostu musisz tam jechac.....Morze Celebes jest bajeczne......:-))
          Jezeli chodzi KL to powaznie szkoda tam marnowac wiecej niz jeden dzien....i to nie jest tylko moja opinia......spotykalam ludzi ,ktorzy byli KL bardzo rozczarowani,niby stolica ,a nie ma nic do zaoferowania.
          Zdjecia zamieszcze zaraz po powrocie na fotosiku.

Komentarz

Trwa
          X