Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malezja w lipcu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• momita
    replied
    no J awlasnie chetnie bym poczytala.......a tu cisza8-)Do roboty Ireosi bo czym pozniej tym gorzej><-D

Zostaw komentarz:

• ireosi
    replied
    Niestety ciężko wrócić do rzeczywistości ,człowiek nadal rozmarzony a tu szara rzeczywistośc .Jeśli ktoś byłby zainteresowany Malezja odpowiem na pytania w miare moich możliwosci.>

Zostaw komentarz:

• ireosi
    replied
    Witam,właśnie wrócilismy z Malezji.Dużo wrażeń ,jak tylko dojde do siebie(po 3tyg.tzw.tułaczki po obczyżnie) to napisze o nich trochę.Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Przygotowując się miesiąc temu do wyjazdu na Sri Lankę znalazłem stronkę z dużą ilością darmowych przewodników po krajach i miastach - można je drukować.

O Malezji też jest:
    http://www.travelnity.com/country.php?id=76&country=Malezja&lang_id=2

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Spodoba Wam sie i super z tym Kuchingiem bo Ja tam nie dotarlam,wybralam Brunei

Malo popularny,ale mam nadzieje,ze to sie zmieni,jak wrocicie to skrobnij pare slow o Waszych odczuciach..
    A jak bys mial jescze jakie spytania to smialomoze pomoge.

Zostaw komentarz:

• ireosi
    replied
    Witam,po zastanowieniu zrezygnowalismy z Brunei na rzecz Kuchingu tam przylecimy na 3 dni potem do Kota K.Ogólnie Borneo 10 dni ,tam tez sobie zrobimy błogie lenistwo.Widzę na forum że Malezja to niezbyt popularny kierunek....mam nadzieję ze nam się spodoba.Pozdr

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Bylam na Boeneo i bylam w Brunei......i na Brunei szkoda czasu,jezeli macie tylko 3 tygodnie,lepiej to poswiecic na Borneo.w Brunei nie ma nic ciekawego ,jedynie moze palac sultana.ogolnie nieprzychylnie nastawieni na turystow i nie ma chodnikow ani przestankow autobusowych,bo tam wszyscy jezdza samochodami,jezeli z KK bedziesz plynal wodolotem do Brunei to nastaw sie na to ,ze wyladujecie w porcie na totalnym zadupiu skad ciezko sie wydostac.Za przeproszeniem bogactwo im w du*pach poprzewracalo i chodza jak napuszone pawie,za to ludzie na Borneo...najpiekniejsi najcudowniejsi jakich kiedykolwiek spotkalam..

Jak bedziecie w KK to z centrum spacerkiem do mariny tam w kasie kupujecie bilet na szybkie lodzie i macie do zwiedzenia kilka wysp w Tunku Abdul Rahman,Mi najbardziej sie podobal Manukan.....piekne rybki..
    Miasto jest bardzo spokojne mozna sie szwedac do nocy,najlepsze owoce znajdziecie na Filipino market,nie wspomne o innych przysmakach,nie bojcie sie jesc na ulicy z tak zwanych gar kuchni,najlepsze jedzonko..

Alez Ci zazdroszcze...

Zostaw komentarz:

• ireosi
    replied
    Dzięki za namiary,bardzo ciekawa stronka.W czasie naszego pobytu zahaczymy o Borneo i 2dniowe odwiedziny Sułtanatu Brunei.Zabookowaliśmy sobie hotel w Kota Kinabalu na tydzien ten ostatni potem z tamtąd do Singapuru i do domu .Już nie moge się doczekać.Pozdr

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Chyba spowrotem przez KL,ale nie jestem pewna czy musicie sie wracac.
    My jechalismy autobusem z KL do Mersing i dalej promem na wyspe Tioman.Bardzo latwo sie tam wszystkiego dowiedziec na miejscu.
    Poczytaj sobie jak podrozowac po malezji tutaj www.seat61.com

Swietna strona ,facet pociagiem przejechal caly swiat,podaje rozklady jazdy ,ceny biletow ,jak do stac sie w kazde miejsce w Malezji pociagiem i nie tylko.SWIETNA!
    Jak wejdziesz na glowna strone to po lewej stronie masz podzial na kontynenty i dalej na panstwa.Kliknij na Malezje i sprawdzaj.Ja dzieki tej stronie bezblednie zaplanowalam 3 miesieczna wyprawe po azji.

Zostaw komentarz:

• ireosi
    replied
    chciałabym być wszędzie....ale jak dostać sie najlepiej ,najszybciej z Cameron na wsch.wybrzeże??

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Oczywiscie,ze Malezja jest piekna,cudowna i jezeli moge doradzic to na wypoczynek lepiej wschodnie wybrzeze zwlaszcza Tioman Island,mozna sobie wynajac piekny domek przy plazy albo w dzungli,nas rano budzily malpy ,banany i mango na wyciagniecie reki,nie ma tam atrakcji typu dyskoteki,ale sa klimatyczne knajpki,tanie i dobre jedzenie.
    Singapur piekny,jezeli chodzi o KL to jak dla mnie jeden dzien max,nie ma tam nic ciekawego,ale moze mialam takie odczucia bo wczesniej widzialam HongKong i Singapur ,ktore sa absolutnie boskie.
    Aaa i po malezji swietnie poruszac sie pociagami,to tez taka mala atrakcja,wlasnie jadac na polnoc...widoki przepiekne..

Zostaw komentarz:

• ireosi
    replied
    Lecimy z Monachium do Singapuru.Potem autobusem do Melaki tam chwile pobędziemy (1-2 dni)następnie Kuala Lumpur-jeszcze nie wiem jak długo.Oczywiście Cameron Highlands,myślimy o Penang i Langkawi ,może wschodnie wybrzeże ale to wszystko jeszcze jest w fazie przygotowawczej poniewaz do tej pory mieliśy plan na Tajlandie.Co możesz doradzic ?Oraz najważniejsze czy podobała Ci sie Malezja jakie odczucia??

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    a jaki macie plan ,moze cos pomoge tez sie tak szwendalam z plecakiem...

Zostaw komentarz:

• ireosi
    rozpoczął wątek Malezja w lipcu

Malezja w lipcu

Witam wybieramy się w lipcu na 3 tyg. do Malezji .Miała być Tajlandia ale w zaistniałej niepewnej sytuacji postanowiliśmy nie czekać tylko zmienić kierunek.Planujemy "poszwędać "się troche z plecakiem Czy może ktoś też ma taki plan?Może spotkamy sie gdzieś w drodze i wymienimy info...Pozdr
Trwa
X