Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malezja Langkawi

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Malezja Langkawi

Witam, czy ktoś był na tej wyspie ?
    Jaki rejon tej wyspy jest najpiękniejszy ? chodzi mi o ładną plażę, z palemkami o aby okolica nie była na zadupiu ..-)czyli z daleka od sklepów i cywilizacji -)
    Jakie ceny są wyżywienia na miejscu ? czy jest jedzonko sprzedwane na " wózkach" z ulicy ? czy tylko knajpki ? jakie ceny napoi ?
    Przegladam setki zdjęć z wyspy i dośc ciekawie wygląda rejon Pantai Cenang, czy ktoś tam był ?
    Zastaniawiam się nad tą wysepką, ponieważ widzę że w okolicy dużo ciekawych miejsc do zobaczeniai piszą ludzie w necie że napoje na Langkawi , zwłaszcza piwo jest 3x tańsze niż w pozostałych częściach Malezji ?czy to prawda ? zatem jakie ceny ?
    osobiście bardziej podoba mi się wyspa Redang , ale tam ponoć ceny z kosmosu i brak sklepów i możliwości zakupów poza hotelami,
    podobają mi się również wyspy Perhentian, ale tam znowu nie ma mozliwości połączenia lotniczego z KL:X tylko dojazd promami, busami no i ceny napoi ponoć kosmicznie wysokie , najdrożej z całej Malezji
    dlatego rozglądam się za wysepką Langkawi, rejon Cenang ? a może coś innego piękniejszego polecacie na Langkawi?

Bepi, nie pomogę, ale chciałam Ci napisać że, smutno tu bez Twojego knucia ><
    nie ma kto nas ponakręcać8-), wiec knuj ile wlezie
    Snił mi się ten podniebny most:, ale jakaś bardzo happy tam na górze cale nie byłam :X

Komentarz

Bepi na tej stronce masz chyba większość wysep Malezji opisanych wraz ze zdjęciami..
      http://www.malaysia-islands.com/html/tar-marine-park/beach/manukan/01.shtml
      miłego Knucia-D

Komentarz

dzięki Lordowski, już sobie upatrzyłam hotel Pelangi Beach Resort na wyspie Langkawipozostało mi czekać ponad rok((( do tego urlopu ,hotel ma plaże o długości 1 km jest połozony na końcu plaży cenang więc powinno być w miarę spokojnie a nie tłocznoopinie ma dobre, net za free, i ponoć jedzenie palce lizać są palemki kokosowe i takie śmieszne drzewa tuje ..które wygladają jak parasol dzisiaj przez 2 godziny metr po metrze ogladałam na google mapach tą wyspę

Komentarz

Pumciu ja zaś od tygodnia nie śpię po nocach, ciagle gdzieś się przemieszczam w moich snach ..po tych wyspach(, dzisiaj to byłam na Langkawi i na Gili island w Indonezji to jest straszne :Xja juz nawet nie mam normalnych snów tylko ciagle wyspy, palmy, lazuryto już jest choroba.. chyba

Komentarz

Zarażliwa nawet ta choroba , ja znów ogladam ten hotel na Koh Tao Haadtien ><
            bo rezerwacje nadal tam mam ((( a plaża jest naprawdę powalajaca i jeszcze te
            rekiny, kurcze nie zmieszczę się w 16 dniach bo jeszcze BKK, no chyba że lot znajdę bezpośrednio na
            Koh Samui, to BKK poczeka 8-)

Komentarz

Bepi hotel fajny jaka cena sprawdzałaś ?na booking około 1200 e/para za 10 dni na maj.

Komentarz

Ten most podniebny faktycznie cudo, tylko nie wiem cza aby nie za wysoko wisi ;-) no i kochana knuj, knuj bo ty zawsze coś ciekawego wyniuchasz. (tu)

Komentarz

na reszcie coś się dzieje.....bez Ciebie i Twojego knucia tak jakoś smutno.....a przecież do lata jeszcze tak daleko........

Komentarz

(
                    Algida patrzę np na 7 nocy ze śniadaniem widzę 335 euro za osobe w pokoju standartowym,
                    Ja bym wtedy jakieś dwa hotele połączyła na wyspie , bądź 2 wyspy

Komentarz

Bakus no muszę się czymś nakręcać bo bez tego życie traci sens dla mnie:P
                      a że mój kolejny urlop na Mauritiusie mam już obcykany i miejsca już znam na pamięć, czuję się jakbym tam była obejrzałam chyba wszystkie filmiki na you tube i zdjęcia na Tripvi i Chlidaych.więc muszę się czymś nakręcać:Pna zapas:P

Komentarz

nareszcie znalazłam konkretne info-Dceny ze stycznia 2012 z Langkawi
                        0,5 litra -Dpuszka Calsberga kosztuje 2,8 rm czyli ok 3 zł
                        1 litr Johny Walker to koszt 40 rm czyli ok 43 zł(
                        Fajnie też jest to że biorąc taxi płacisz za kurs..a nie za osobę, wiec jak ktoś jedzie większą paczką to koszty można podzielić przez ilośc osób , w Tajlandi były ceny za osobę

Komentarz

knuj bepi knuj
                          ja jeszcze 13 dni i ruszam do TajX(X(X(X(

Komentarz

kolejne ciekawe info wklejam skopiowane teksty z geo bloga..
                            może się komuś przyda
                            ceny spoza Langkawi..z kontynentu..

"Niestety, piwo jest juz opodatkowane i butelka 640ml Tigera kosztuje...15 PLN w sklepie. Mala puszka SKOL-a kosztuje 6PLN. Po prostu dramat. Sila rzeczy przechodzimy na abstynencje )

Ale poza tym Malezja jest swietnym krajem. Ludzie sa sympatyczni, ale bez przesadnego spoufalania sie. Generanie daja turystom zyc ich wlasnym zyciem i nie wchrzaniaja sie, nie wrzeszcza z kazdej strony itp. Duzo wyzsza kultura. Jest tez duza roznorodnosc ludzi, od Chinoli przez Hindusow na Malajach konczac. Oplaca sie brac taxi, bo miasta sa dosyc duze, a taxi bardzo tanie. Na Langkawi za transport z portu do Chenang Beach (ok. 30 km) placilismy 24 PLN lacznie. Ceny taksowek sa zafixowane i wypisane na wielkich tablicach w czyms w rodzaju taxi center. Taksiarze nie kantuja, uczciwie odpowiadaja na roznorakie pytania itd. Po wojazach po Tajlandii czy innych Laosach jest to potezna roznica."

Komentarz

wagonik na podniebny most sky bridge 30 zł
                              takie ceny mi się podobają

Komentarz

Trwa
                              X