Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malezja Langkawi

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• algida
    replied
    Bepi Langkawi + Bali super pomysł !!!! ja na kolejny urlop tam też sobie w Ubud troszkę pomieszkam ;-)

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Bepi.....Ja mysle ,ze w takim hotelu to sie ma pana do odganiania moskitow

A tak powaznie to chyba spryskane tam jest,bo czytalam opinie na Tripie i nikt nie wspomnial o moskitach.

Ja to jestem zakochana w tych basenach......dla mnie bajka......mozesz sobie zamowic nawet lunch do baseny....serwuja na takiej lodeczce(tu)(tu)(tu)

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Momiś hotel piękny, niesamowicie oryginalny, widoki cudowne ,w nocy tam musi być bajkowo te odgłosy dźungli !!!zastanawiam się jak tam wygląda sprawa z moskitami w takim buszu

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    tak bo Tioman ma gory i tam si ezbieraja chmury na dluzej,chociaz J amialam super pogode,jedyne co pamietam,to Malezja ma wiele dni z takim mlecznym zamglonym niebem......nie pada,ale nie ma takiego blekitu....sporo takich dni tam mialam.....mimo wszystko tam wieksza wilgotnosc niz w Tajlandii.

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Wcześniej kombinowałam aby Bali połączyć z Lombok tydzień zwiedzania na Bali, i tydzień leżenia na ładniejszych plażach Lomboku i Gili ale po przeczytaniu kilku blogów na temat niesympatycznych i gburowatych mieszkańcach Lomboku odechciało mi się tej wyspy, bo klimat jak u arabów, na każdym kroku kantują, niesympatyczni, opryskliwi, i traktowanie ludzi jak bankomaty, : nawet kierowcy autobusu chcą cię wykantować na każdym kroku jak przeczytałam kilka podobnych opini to mnie to:Xnie lubię takiej atmosfery na wakacjach, lubię stałe ceny bez użerania się i denerwowania:Pkrzyków i targowania się
    Gili mnie kuszą, te lazury i widoki i rafy, choć malutkie te wysepki, ale jak takie lubię ,tam nawet bez dróg i aut i prądu czasamiale klimacik sielski i też regae klimaciki widziałam i deszcz rzadko tam pada:P

Na Langkawi trochę mnie martwi pogoda bo ludziska mają 80% zdjęć pochmurnych:?z tej wyspy więc się zastanawiam jak to tam wygląda w realu:S nawet w sezonie:Sna Tioman też widzę na fotkach ciągle chmury, jedynie Redang i Perhentian jakoś wiecej słoneczne te wyspy:S

Zostaw komentarz:

• laisla
    replied
    Bepi dzięki,fajny ten most,wart zobaczenia

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    a to tez fajne polaczenie.....Bo Ja to na Bali wolalabym zostac w jakims hotelu w Ubut....w dzungli ,bo plaze nie sa jakies nadzwyczajne.....juz sobie nawet wybralam hotel....

http://www.ubudhanginggardens.com/web/pubu/ubud_hanging_gardens.jsp?c=ppc&p=ukusau&cr=uhg_ubud2&gclid=CJf35qGBxK4CFcENfAodQE1mUQ

Zostaw komentarz:

• Mara78
    replied
    Bepi kusisz tymi cenami i informacjami oj juz oczopląsu dostaję (tu)

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Laisla(tu)

http://www.google.pl/search?q=sky+bridge+langkawi+foto&hl=pl&client=firefox-a&hs=C1T&rls=org.mozillal%3Cimg%20class=
    http://www.youtube.com/watch?v=9g23LAu-R60

Momiś tak dokładnie tam przylatują miejscowi na zakupydlatego ceny są normalne
    hehe..gdyby tam piwo kosztowało 15 zł to bym tam w życiu mojego chłopa nie zaciągła na taki urlop
    już na Seszelach 2 tygodnie marudził że małe i drogie piwo , dwa łyki-D i potem zostaje tylko cieszyć się widokami (aż do kolejnej buteleczki:P Koh Lipe, muszę ją oblukać porządnie, bo się nie interesowałam tą wysepką, ale gdzieś czytałam że trzeba na nią 5 godz płynąćtrochę długo
    Ja sobie tak knuję po cichu tydzień szwędania się po Bali i tydzień laby na Langkawi, samolot z Bali do Kuala Lumpur kosztuje w maju nawet 19 euro w air asia zaś z Kuala Lumpur szybki myg przelot również air asia na Langkawi widzę cenki 15 euro w maju( śmiechu warte te ceny( a samolot z KL na LGK lata prawie co godzinkęwięc nie trzeba za dużo czasu kwitnąć w KL

Zostaw komentarz:

• laisla
    replied
    Bepi daj jakiś link,chce zobaczyć ten most,ja leń szukać mi się nie chce-pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    to wychodzi na to,ze na Langkawi jest strefa wolnoclowa.

A planujesz Bepi polaczyc to z Koh Lipe???

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    wagonik na podniebny most sky bridge 30 zł
    takie ceny mi się podobają

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    kolejne ciekawe info wklejam skopiowane teksty z geo bloga..
    może się komuś przyda
    ceny spoza Langkawi..z kontynentu..

"Niestety, piwo jest juz opodatkowane i butelka 640ml Tigera kosztuje...15 PLN w sklepie. Mala puszka SKOL-a kosztuje 6PLN. Po prostu dramat. Sila rzeczy przechodzimy na abstynencje )

Ale poza tym Malezja jest swietnym krajem. Ludzie sa sympatyczni, ale bez przesadnego spoufalania sie. Generanie daja turystom zyc ich wlasnym zyciem i nie wchrzaniaja sie, nie wrzeszcza z kazdej strony itp. Duzo wyzsza kultura. Jest tez duza roznorodnosc ludzi, od Chinoli przez Hindusow na Malajach konczac. Oplaca sie brac taxi, bo miasta sa dosyc duze, a taxi bardzo tanie. Na Langkawi za transport z portu do Chenang Beach (ok. 30 km) placilismy 24 PLN lacznie. Ceny taksowek sa zafixowane i wypisane na wielkich tablicach w czyms w rodzaju taxi center. Taksiarze nie kantuja, uczciwie odpowiadaja na roznorakie pytania itd. Po wojazach po Tajlandii czy innych Laosach jest to potezna roznica."

Zostaw komentarz:

• moonia
    replied
    knuj bepi knuj
    ja jeszcze 13 dni i ruszam do TajX(X(X(X(

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    nareszcie znalazłam konkretne info-Dceny ze stycznia 2012 z Langkawi
    0,5 litra -Dpuszka Calsberga kosztuje 2,8 rm czyli ok 3 zł
    1 litr Johny Walker to koszt 40 rm czyli ok 43 zł(
    Fajnie też jest to że biorąc taxi płacisz za kurs..a nie za osobę, wiec jak ktoś jedzie większą paczką to koszty można podzielić przez ilośc osób , w Tajlandi były ceny za osobę

Zostaw komentarz:

Trwa
X