Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

PRACA NA MALCIE!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• PRACA NA MALCIE!

Witam Wszystkich! W październiku planuję wyjazd na Maltę i w związku z tym mam prośbę: czy możecie napisać mi jakie są tam szanse znalezienia pracy (znam angielski średniozaawansow.), czy potrzebni są jacyś pośrednicy pracy?, jakie warunki należy spełniać?, jakie dokumenty są wymagane? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

czesc Kaja rowniez planuje wyjazd na malte w celach szukania pracy, i dopiero rozpoczynam zdobywanie informacji i zglebianie tego tematu, jesli tylko masz ju jakies info bardzi wdzieczna bylabym jesli mopgalbys sie podzielic, a jak tylko ja czegos sie dowiem z pewnoscia sie odwdziecze serdecznie pozdrawiam Kaska grabinus@yahoo.com

Komentarz

jesli chcesz znalesc prace na malcie po wakacyjnym okresie to szczerze mowiac moze byc ciezko,pracy najlepiej szukac na miejscu,zatrudniaja glownie wlasciciele restauracji,klubow,dyskotek czy barow,bylam na malcie juz 4 razy ale typowo wypoczynkowo,mam tAM DUZO ZNAJOMYCH,INTERESOWALAM SIE KIEDYS ZNALEZIENiem pracy ale przed wejsciem do unii nie bylo to takie proste,teraz jest latwiej,ale jak juz napisalam po okresie wakacyjnym nie ma juz tylu ofert bo nie ma za wielu turystow i nie wszystkie lokale sa nadal otwiarte.jak bedziesz zainteresowana dalszymi informacjami mige ci podac kilka telefonow.pozdrawiam

Komentarz

praca na malciea pozatym kase tez placa super! wiec jesli mozna chcilabym sie dowiedziec ,czy moge dostac jakies namiary ,albo numery telefonu na prace . pozdrawiam przedmowczynie!! czekam na jakis kontakt

Komentarz

Z tego co wiem, lepiej szukac na miejscu. Widzialam ogloszenia o poszukiwaniu pracownikow w knajpkach w Paceville. Jednoczesnie musicie wiedziec, ze Maltanczycy niezbyt chetnie daja prace obcokrajowcom..

Komentarz

I to sie nazywa lokalny patriotyzm !!!!!

Komentarz

Witaj! W styczniu planuję wyjazd na Malte. Mam te same pytania ktore ty zadawalas przed swoim wyjazdem i chcialem sie zapytac czy warto bylo? Chcialem sie rowniez zapytac, czy nie wiesz moze jakie szanse mam przy szukaniu pracy ,np, na poczcie, firmach kurierskich, albo moze gdzies przy produkcji czegos albo w miejscach o ktorych nie wiem? Pozdrawiam Rafal

Komentarz

ukladam glazure jest praca

Komentarz

Propozycja ?pracy? na Malcie, czy warto?
                  Cześć. Dostałem wczoraj propozycje niby pracy na Malcie. Na wakacje na 3 mies. (jestem studentem). Praca 8h dziennie w hotelu **** (400 pokoi, cena pokoju 2 os. od 120-150e za noc) zakwaterowanie zapewniają na miejscu, jedzenie również. Z tym ze NIE zapewniają wynagrodzenia!! No i wydaje mi się to strasznie dziwne. Może liczą że ta podróż się zwróci i coś do kieszeni z napiwków?
                  Musze jeszcze dopytać jakie dokładnie stanowisko oferują, bo jak kelner to wiadomo więcej może być napiwków (chociaż pewnie zależy od zmiany), a jak jakaś obsługa pokoi no to wiadomo raczej rzadziej i mniej napiwków. Ale czy tak bez doświadczenia na kelnera od razu wezmą?

No i moje pytanie jest następujące: Czy da się tam ?wyżyć? z napiwków?

Jak myślicie czy warto?
                  Jak się nie zarobi to chociaż ciekawe wakacje, za pół darmo (cena biletu w jedna stronę ~300zl)

Komentarz

Warto pojechać na miejsce i spróbować czegoś poszukać. [url=http://www.tanie-latanie.net/news/424,tanie-loty-malta.html]loty na Maltę[/url] nie są drogie, a w razie niepowodzenia, zawsze to kawałek świata się zobaczy...

Komentarz

PIWKO NA MALCIE KOSZTUJE 2.5 EURO W BARZE
                      PIZZA OKOLO 5-8 EURO
                      DRINKI W KNAJPACH OKOLO 2.5 EURO WODKA Z COLA
                      BILET AUTOBUSOWY 70 CENTOW
                      CHLEB 70 CENTOW MLEKO 70 CENTOW
                      JA NA JEDZENIE WYDAJE OKOLO 10 EURO NA DZIEN TAKZE ZA 300 EURO TO JAK NIE BEDZIESZ JADLA TO MOZESZ POIMPREZOWAC TROCHE...
                      MOJ BRAT SZUKAL PRACY ZA BAREM I WSZEDZIE NA SZKOLENIE CIE BIORA NA TYDZIEN NIEODPLATNE A POTEM KONIEC I TAK 4 BARY OBLECIAL W MIESIAC /DRINKI MIAL ZA DARMO PRZYNAJMNIEJ/
                      POWODZENIA
                      KASKA

Komentarz

Zamieszczone przez Guest Zobacz posta
                        Warto pojechać na miejsce i spróbować czegoś poszukać. loty na Maltę nie są drogie, a w razie niepowodzenia, zawsze to kawałek świata się zobaczy...
                        Jak najbardziej, ale tylko pod warunkiem, że praca na wakacje to dla nas sposób na spędzenie czasu w ciekawym miejscu, a nie nastawienie na zarobek. W ogóle jakie są zarobki na Malcie, warto tam jechać do pracy na wakacje?

Komentarz

Trwa
                        X