Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

23.07-06.08.2006 St. Julians

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• 23.07-06.08.2006 St. Julians

sahha!! wylatuje na oboz jezykowy 23 lipca z \"Lingwista\" na 2 tygodnie i szukam kompanów do dobrej zabawy, zainteresowanych proszę o kontakt

Jak sponsorujesz, to jadę

Komentarz

cwaniara no! :-P sama ledwo zorganizowałam fundusze a i tak martwię się, że dwa tygodnie to mało.. mniej więcej tak: zdążę poznać ludzi, troszkę się pobawić, smaku sobie narobię i będę tęskniła pół roku................. hihi tak będzie ale wróć, wróć..! nie żyjmy tak daleką przyszłością.. najpierw pobawi(my?) się na Malcie Anuśka poszukaj innego sponsora, jeszcze czasu troszke zostało

Komentarz

Hej Marta ja wyjeżdżam 30 lipca ale do szkoły EF być może sie spotkamy w Paceville Pozdrawiam!

Komentarz

to sympatycznie przed wyjazdem możesz skontrolować to forum, bo jeżeli będę miała tam dostęp do netu (i czas) to skonponuję jakąś notkę, może jakaś informacja Ci się przyda a jak nie to do ewentualnego zobaczenia w Paceville, jeżeli będzie blisko to wpadnę do Twojej szkoły ;-]

Komentarz

Dziekuje za życzliwosćNapewno przydadzą sie jakies informacje odnośnie większych imprez pogody czy sklepów z ciuchami . Miłej nauki a przede wszystkim zabawy!!!

Komentarz

przypadkiem natknelam sie na info o Malcie w sierpniowym JOY'u.. opis z perspektywy mlodej kobietki, bodajze redaktorki, podaje info o sklepach, pubach, plazach, zyciu... zainteresowane odsylam do kiosku a ja juz niedlugo przekonam sie czy byla szczera z czytelniczkami

Komentarz

hej !! Ja też jestem nastawiona głównie na imprezowanie wylatuję 30 lipca i chętnie się z Tobą spotkam !! Napisz do mnie na gg: 3361009 Pozdrawiam serdecznie :* ;-)

Komentarz

ok pozdrawiam i juz sie pakuje

Komentarz

Dziękuje za informacje Marto!Już kupilam gazetke,ale wiesz jesli chodzi o sklepy to juz wczesniej wyszukalam Co ja na to poradze ze uwielbiam shopping hehe pozdrawiam!

Komentarz

pozdro z malty,jestsuperidopiero terazznalzlam czas na internet, bo wagarowalam dzis hehe nie chce wracac...... balowac najlepiej w fuego pn wt sr salsa lesson za darmo, zakupy najtaniejuw Slimie, konczebo klawiaturado dupy

Komentarz

a ja polecam havane chociaz fuego tez calkem fajne, tylko ze malutkie, w tych dwoch knajpach mozna spotkac troche starszych ludzi i duzo miejscowch bo w innych klubach to kroluja "gorace 16".

Komentarz

nadal aktualne ?

Komentarz

Trwa
                          X