Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kto był na Malcie z ITM?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kto był na Malcie z ITM?

Będę wdzięczna za informacje na temat organizacji wyjazdu, warunków pobytu (Radisson Golden Sands and Spa), wywiązania się z warunków itp. Wyjeżdżamy z maluchem, więc niespodzianki wszelkiego typu niezbyt mile widziane.

Nigdzie z nimi nie byłem, ale przedstwaię Ci swoje wrażenia ze spotkania promocyjnego (które zresztš zamieœciłem w oddzielnym poœcie). Kilka słów na temat działalnoœci firmy ITM Polska (International Travel Marketing) i jej promocji. Ostatnio zadzwoniła do mnie miła Pani i poinformowała o wylosowaniu mnie do udziału w prezentacji firmy, która zakończy się losowaniem nagrody. Od razu zaznaczyła, że nic nie trzeba kupować. W cuda nie wierzę, więc do tematu podszedłem nazwijmy to - mocno sceptycznie. Okazało się, że tak jak przypuszczałem całe spotkanie to jedna wielka akcja wycišgnięcia forsy z kieszeni klienta. Jednakże podzielona na trzy odsłony: 1 - próba wycišgnięcia grubej kasy: 9000 zł (o czym dowiedziałem się póŸniej i zupełnie przypadkowo), 2 - próba wyciagnięcia œredniej kasy (niestety nie wiem dokładnie ile) i 3. podejœcie jeœli dwa poprzednie nie przyniosš skutku - zainkasowanie choćby minimum tj. 600 zł. Może opowiem o tej trzeciej próbie. Polega ona na tym, że oczywiœcie dochodzi do losowania obiecanej nagrody. Pani podaje cztery koperty i losujemy. Wylosowaliœmy program VIP czyli 7. dniowy pobyt na Ibizie do realizacji w cišgu 12 miesięcy. zagwarantowane noclegi, wyżywienie, atrakcje, a transport pomagajš załatwić. Jednakże aby z tego specjalnego programu VIP skorzystać należy natychmiast wpłacić 600 zł jakieœ opłaty! Program VIP, który można ocenić na minimum 5-6 tys. zł fundujš, a nie stać ich na poniesienie w imieniu klienta takiej opłaty?! I skšd taki pospiech?! Albo płacisz dzisiaj albo nie jedziesz... Dodam jeszcze, że całe biuro przedstawiało się bardzo siermiężnie. Stały tam jakieœ puchary Polskiego Zwišzku Motorowego, a tak naprawdę całe wyposażenie można by było spakować w 15 minut i zlikwidować biuro. Katalogi, którymi firma się posługiwała pochodziły z lat 2001 - 2002 i krótko mówišc wszystko było bardzo, bardzo podejrzane. Podejrzewam, że we wszystkich czterech kopertach były takie same nagrody: program VIP czyli czytaj: „dawaj szeœć stów i

Komentarz

Dzięki za odpowiedź. Chyba najlepszym słowem, jakie mi się przy ITM nasuwa, to PODEJRZANI. Niby coś mówią, że coś zarezerwują, sprawdzą, potem nikt nie oddzwania. Za to mieliśmy już dwa telefony, jeden z Teneryfy, drugi z Malty właśnie - z pytaniami o numer lotu, bo mają naszą rezerwację na jakiś konkretny termin, ale nie mają żadnych innych informacji. Na pytanie, kto to zarezerwował nikt nie umiał odpowiedzieć, nazwa ITM też im nic nie mówiła. O co w ogóle chodzi?

Komentarz

No co ty powiesz?Same zagadki....A ty taki niewinny

Komentarz

Trwa
        X