Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

San Anton + ogólne info o Malcie

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• San Anton + ogólne info o Malcie

Witam wszystkich! Mam prośbe do osób, które były w hotelu San Anton. Proszę o ocenę położenia hotelu, pokoi, jedzenia, obsługi, basenu no i ogólnego wrażenia po pobycie w tym hotelu. Poza tym przydałyby się jakies praktyczne informacje o Malcie, rady, przestrogi. Chciałabym też wiedzieć jaką zabrac walutę i na jakie wycieczki warto się wbybrać a co warto zwiedzić samemu Z góry dziękuję za informacje. pozdrawiam

Poczytaj to forum. Sporo się dowiesz, bo o tym wszystkim, o co pytasz własnie rozmawiamy.

Komentarz

Heh.. znalazł sie mądrala. O hotelu san anton tylko 2 opinie sa na tym forum i to w dodatku nieprawdziwe. Moja kolezanka byla w tym hotelu i sie jej bardzo podobalo. Zycze milego pobytu A opiniami takimi jak powyzej sie nie przejmuj Agnieszka. Ludzie zamiast pomoc piszą od rzeczy Pozdrawiam

Komentarz

Krem z filtrem (wysokim) , pamiętać że ruch lewostronny a na autobusy trzeba pomchać żeby się zatrzymały i zadzwonić jak się chce z niego wysiąść. No i o tym że istnieje coś takiego jak sjesta między jakąś 13-tą a 15-tą kiedy część sklepów jest zamknięta. I żeby przed wyjściem na samodzielną wędrówke zaopatrzeć się w wode do picia szczególnie w okolicach południa (choć we wrześniu może już być trochę mniej upalnie). Że czymś strasznym jest klimatyzacja kiedy z około 20 stopni wychodzi się na 30 kilka i co chwila wchodzi się do kolejnego sklepu z klimatyzacją po czym po kilku dniach zdarza się kichać i kaszleć (ale to też we wrześniu może być mniej aktualne). I jesłi zwiedzamy samemu to przydaje się bilet tygodniowy. Obojętne czy euro czy dolary wychodzi praktycznie to samo. Ja bym polecił Gozo do zwiedzenia w zorganizowanej grupie, bo utobusy na Gozo też mają sjestę i nie jeżdżą, a najciekawsze miejsca oprócz Cytadeli w Rabacie są rozrzucone bardziej po obrzeżach wyspy.

Komentarz

Trwa
        X