Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kurs językowy z EF

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kurs językowy z EF

Heyka!Wybiera sie może ktoś w okolicach 8.08.2007r. na Maltę na kurs językowy?Ja wyjeżdzam na kurs z EF do St Julianas, jesli ktos tez wybiera się w tym czasie w tą okolicę proszę o kontakt [%sig%]

hej, czytałam, że wybierałas się na obóz językowy na malte w tamtym roku? Jakie są Twoje wspomnienia ? Ja wybeiram się w tym roku i szukam ludzi, którzy byli tam z EF [%sig%]

Komentarz

Czesc Aga. Ja w zeszłe wakacje byłam na malcie z ef. Wróciłam zachwycona, jednak jest kilka spraw ktore nie byly zbyt pozytywne. przede wszystkim nie zapomnij zabrac ze soba czegos na przeziębienie, bo od klimatyzacji w klubach i szkole wszyscy sa chorzy. poza tym na malcie sa dosc wysokie ceny. polecam wycieczke do blue lagoon i na gozo. ja nie wykupywalam ich ze szkoly , ale z przyjaciolmi sami pojechalismy i tez zobaczylismy wszystko co jest tego warte. Koniecznie wybierz sie na wycieczke ze szkoly comino by night, musisz ja zarezerwowac wczesniej, bo bardzo szybko rozchodza sie bilety. na malcie przwazaja wlosi, zwlaszcza sycyliczycy. jakbys miala jesczze jakies pytania-pisz śmiało. Pozdrawiam

Komentarz

Hej! Ja tez planuje wyjazd z EF na kurs językowy tego lata, na Malte własnie jeszcze sie nie zdecydowałam,bo własnie chciałabym zaczerpnac wiecej informacji, najlepiej od osób które juz tam były. Tak więc Natalka gdzie mieszkałas, w akademiku czy u rodziny goszczacej? Bo ja osobiscie planuje to drugie i zastanawiam sie czy to dobry wybór poza tym jak oceniasz postepy w nauce, jak to tam wyglada i przede wszytskim jak długo byłas? Ja zamierzam sie wybrac na 3 tyg. Poza tym wszelkie informacje beda cenne i mile widziane. Pozdrawiam!

Komentarz

Ja wybieram się na kurs językowy na 3 tyg. do Sliemy...od 9.07 -ktoś jedzie w tym terminie??

Komentarz

Naucz się porządnie angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chińskiego, włoskiego lub francuskiego i leć do jednego z wybranych miast USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Australii, Chin, Nowej Zelandii, Włoch, Niemiec, Francji czy Irlandii.

Zagraniczne kursy językowe to nauka przez cały czas. Twój kurs może być dostosowany całkowicie do twoich indywidualnych potrzeb. To ty decydujesz gdzie i w jakim systemie chcesz się uczyć języka obcego oraz jak duzo czasu chcesz na to poświęcić.

Chcesz zobaczyć, co nowego w EF?
            Zamieniać tygodnie na iPady?

Zamów bezpłatny katalog na: http://www.ef.pl/top/intensywny-kurs-angielskiego/

Komentarz

Zalezy jaka cena, bo jak sie samemu załatwia bywa ze taniej jest

Komentarz

Trwa
              X