Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

zagraniczne kursy językowe????

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• zagraniczne kursy językowe????

Czy ktoś korzystał z takich kursów??? Tak się wlasnie zastanawiam, czy nie polaczyc przyjemnego z pozytecznym. Jesli byliscie, poleccie mi prosze jakas szkole, w miare niedroga i napiszcie jak bylo. Bede wdzieczna za kazde info!!!

niekt nie jezdzil na kursy???

Komentarz

Witaj Alicio, a jaki kurs Ciebie interesuje? Jest firma w Zielonej Górze która organizuje swietne kursy jezykowe, prawie wszedzie i nie jest drogo....wyjazdy co tydzien - niestety przelot na swoj koszt. Na miejscu masz zakawaterowanie przy rodzinie badz w mieszkaniu wakacyjnym z innymi obcokrajowcami, kurs i jedzonko. SPrawdz na www.podrozejezykowe.pl pozdrawiam, w razie pytan pisz smialo ewelinam10@gazeta.pl

Komentarz

Kto zna? Takie firmy znalazłem w sieci?
        Szukam kursu angielskiego w USA lub w UK

Asenglish www.asenglish.pl

Sprachcafe www.sprachcaffe.com

Lexix ww.lexis.edu.pl

Atas www.atas.pl

JDJ www.jdj.com.pl

będę wdzięczny za info na t.ozimski@onet.pl :-)

Komentarz

w ATAS masz bardzo duży wybór kursów.

Kursy w USA: http://www.atas.pl/kursy_dla_mlodziezy/oferta_skrocona&type=lc&l=22712&a=14&t=23401&c=19720&ct=-1

Kursy w UK: http://www.atas.pl/kursy_dla_mlodziezy/oferta_skrocona&type=lc&l=22712&a=14&t=23401&c=17868&ct=-1

Najlepiej ściągnij sobie ze strony katalog albo podejdź do jednego z biur, żeby zapytać o szczegóły.

Komentarz

Moja córka była na takich kursach. Weszła w google, poszukała kursy językowe w miejscowości która ją interesowała (w jej przypadku Liverpool), zarezerwowała bilet i poleciała. Była tak 2x po 2 tyg przed maturą. Pierwszy raz mieszkała u kuzynki (dojeżdżała 20 km pociągiem) drugi raz znalazła pokój w Liv. Konsekwencją tych kursów są studia które teraz kontynuuje w Liverpoolu

Komentarz

Teraz jadę trzeci raz na kurs do Anglii, z ATASem. Rewelacja powiem szczerze. Kurs zorganizowany SUPER. Dużo nauki, dużo rozrywki, fajna rodzina u której mieszkałam. I kurs naprawdę przyniósł rezultaty, o wiele więcej się nauczyłam niż w normalnej szkole, kontakt zkulturą, językiem, na wagę złota.

Komentarz

polecam poniższy konkurs, do wygrania 500 zl zniżki na kurs językowy

http://podroze-forum.pl/konkurs-wygraj-500-zl-t6569.html

Komentarz

Kursy językowe to dobry pomysł. Ciężko jest nauczyć się danego języka bez obcowania z kulturą i innymi ludźmi się nim posługujący

Komentarz

Ja byłam w zeszłym roku na kursie językowym w Londynie, wyjeżdżałam z biurem ATAS. Było świetnie, polecam, bo takie kursy dużo dają - trzeba na co dzień porozumiewać się w tym języku, to zupełnie co innego niż w szkole. Kurs zrealizowany był w 100% zgodnie z programem, robiliśmy naprawdę dużo.

Komentarz

Trwa
                    X