Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

malta nie warta swej ceny.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• malta nie warta swej ceny.

po wakacjach na malcie musze powiedziec ze to miejsce jest ponizej sredniej.hotele slabe(z wyjatkami),jedzenie slabe,ceny bez rewelacji,atrakcje nie powalaja chodz jest kilka fajnych miejsc.

Atrakcje średnie? to chyba kwestia smaku, jesli można zobaczyc wiele budowli starszych od piramid to dla mnie juz był cukiereczek.

Komentarz

wszystko jest kwestią pojmowania słowa "atrakcja". Jeśli atrakcją na wakacjach sa kluby i puby to zawsze Majorka i Ibiza sie sprawdzą......
      Ja uwielbiam wyspy mają niesamowity klimat i urok. Bez wzglkędu czy to jest rozrywkowa Teneryfa czy urokliwa Korsyka ))))

Komentarz

witam, na Malcie byłam kilkakrotnie, ostatnio połączyłam ją z malutką Gozo, obie piękne, dla wielbicieli architektury, jak i przyrody, świetna komunikacja, bez wysiłku można całą zwiedzić, Malta to taka dziwna mieszanka europy i wschodu i to w niej lubię, Jola

Komentarz

jak dla mnie malta nie jest warta swej ceny i np. do teneryfy nawet nie ma co porownywac.w lipcu bylem na tydzien w dubaju ,koszt wyjazdu taki jak na malte a wrazenia bez porownania.jak juz mowilem hotele to jakis zart ,jedzenie to kolejne rozczarowanie(jesli ktos lubi odmrazana pizze,ryby lub steki to pewnie bedzie zachwycony),ogolnie ceny dosc wysokie.miejsc ktore mi sie naprawde podobaly bylo malo(azzure window,valetta,warto wypozyczyc motorowke i poplynac na comino,gozo tez nawet ciekawe) natomiast nie polecam takich gniotow jak calipso cave lub popeye village.

Komentarz

mam jeszcze pytanie do Joli.o jakiej przyrodzie mowisz?moze podaj jakies przyklady bo zrobilem po malcie w ciagu 7 dni ponad 400km ale nie zauwazylem tam jakiejs zjawiskowej przyrody.

Komentarz

A ja zupełnie nie zgadzam się z opinią mariano. Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny, ale jeśli mi się coś nie podoba, nie znaczy, że inna osoba się tym nie zachwyci.
              Malta jest cudowna dla amatorów pływania i nurkowania. Woda naprawdę cudowna. Wbrew temu, co się naczytałam np. na forach, jest tu wiele pięknych plaży i to piaszczystych, choć osobiście polubiłam te skaliste, bo jest tu wiele miejsc, gdzie na gładkiej skale można się poopalać i łatwo zejść do wody.
              A jeśli ktoś uważa, że brakuje roślin, no cóż... Malta jest na wysokości Afryki. Czego można się spodziewać w miesiącach letnich? Wystarczy trochę pomyśleć nad prawami przyrody, a żeby pooglądać maltańską roślinność, to trzeba przyjechać tu np. w lutym, marcu, kiedy roślinność po prostu szaleje.
              Dla mnie jednak największym bogactwem Malty jest jej historia. Wciąż zdumiewa mnie fakt, jak wiele zachowało się tu budowli od czasów starożytnych, poprzez okres rzymski i okres świetności Kawalerów Maltańskich. Na każdym kroku wieje historią.
              Oczywiście, że jest i kilka "wpadek". Popeye Village do nich należy. Ale czy to ma przesądzić o tym, żeby nie odwiedzić wyspy?
              Niedowiarkom polecam stronę www.malta-holiday.eu gdzie można zobaczyć całe mnóstwo zdjęć i sporo informacji.

Komentarz

Morza o takim kolorycie jak na Malcie nie spotkałam nigdzie......Cudowne, szmaragdowe ,bardzo ciepłe ...Pierwsze wrażenie po przylocie niekorzystne,,skaliste wybrzeże,surowa przyroda .Dwa tygodnie pobytu /oczywiscie plus Gozo i Comino/spowodowały ze postanowiłam tam kiedyś wrócić.....

Komentarz

Spotkałem się z taka opinia, że na Maltę, najbardziej opłaca się pojechać na przedłużony weekend, ale mniej niż tydzień. [url=http://www.tanie-latanie.net/lotnisko-malta.html]Oferty[/url] tanich linii lotniczych zachęcają do krótkiego wypadu. Opinie ludzi, którzy nie zdążyli się tam znudzić raczej bardzo pozytywne.

Komentarz

Ja lece teraz na Malte 21 wrzesnia ( Orbis travel)
                    Bedzie to moja pierwsza wyprawa w te rejony.
                    Troszkę sie wystraszyłam Waszych opinii,ale mam nadzieje ze sama zobacze na wlasne oczy jaki to kraj i czego sie można spodziewac.Zwłaszcza ze moja znajoma niedawno stamtad wróciła( Qawra ) i własnie mi poleciła.Wiec pewnie to wszystko zależy od indywidualnych upodobań.

Komentarz

Trwa
                    X