Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

z kim na MALTE

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• z kim na MALTE

WITAJCIE, z kim najlepiej poleciec na Malte w lipcu

najlepiej z jakimis laseczkami

Komentarz

Na Maltę, myślę, że najsensowniej będzie pojechać samemu jeśli chodzi o [url=http://goo.gl/4Z7P]oferty[/url] biur podróży to tydzień wychodzi około 2 tys. Odkąd Ryanair [url=http://www.tanie-latanie.net/news/424,tanie-loty-malta.html]otwarł połączenie[/url] na Maltę, z nimi się najbardziej opłaca. Na miejscu nie ma problemu z noclegami - spokojnie można zarezerwoać coś przez internet. A do tego wyspa jest na tyle mała, że zgubienie sie nie wchodzi w grę...

Komentarz

.. zgubić się najłatwiej jadąc samochodem już na najbliższym skrzyżowaniu ... ;-))) .. bo ruch lewostronny .. zajebiste wrażenia ... ;-)))
        .. a poniżej 2 tys tydzień też da się z biura znaleść .. ;-)

Komentarz

zobaczyć pewnie trzeba.......ale My wróciliśmy rozczarowani.........jest wiele piękniejszych miejsc......
          pozdrawiam....

Komentarz

.. cóż .. pojęcie piękna jest subiektywne .. ;-))) .. dla mnie pojoannicka zabudowa La Valetty jest zachwycająca .. ;-) .. megality powalające .. ;-))) .. a samotna wieża Świetej Marii na Comino jak z filmu fantastycznego ... ;-)))

Komentarz

Jeśli mogę dodać coś od siebie

Malta to chyba najatrakcyjniejsze okolice do nurkowania w całym morzu Śródziemnym
              wraki statków , samolotów , zatopione statuły i pomniki , kaniony , bogactwo życia (tu)

oczywiście , jak nie mogę dodać nic od siebie , to trudno ><

Komentarz

Wojtek......My nie nurkujemy.......a cała reszta no cóż........zobaczyć można........ale My już nie wrócimy na Maltę......><

Komentarz

No i jeszcze niesamowita wyspa Gozo,która trzeba koniecznie zobaczyc będąc na Malcie.....Ja po przylocie na Maltę byłam rozczarowana : sucha ,surowa i skalista sceneria, ale wylatując po 2 tygodniach pobytu zdążyłam się w Malcie zakochac i mam nadzieję tam wrócic...Uwaga ruch lewostronny ,jadąc z kerowcą ma się wrazenie że zaraz straci się życie....

Komentarz

widzisz Miska , nawet nie wiesz ile tracisz w życiu
                    nawet z Malty wróciłabyś bardziej zadowolona (:P)

Komentarz

Wojtek.......Gozo też zaliczyliśmy........ładne ale szału nie było......a na Malcie .........było tak sobie.......a nawet jak teraz patrzę na różne wyjazdy to powiedziałabym że marnie .......choć znajomi najlepsi..........><

Komentarz

Trwa
                      X