Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

czy da rade zwiedzic Malte z 6-latkiem?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• czy da rade zwiedzic Malte z 6-latkiem?

Witam,
    Lubimy wypoczynek aktywny oraz troszke lezakowania - czy da rade zwiedzic Malte, plynac na Sycylie i Gozo z 6-latkiem i czy sa dodatkowe atrakcje dla dzieci? Dziekuje

Monisia ale to Ty chyba znasz najlepiej swoje dziecko i wiesz co lubi czego nie. Ja mogę Ci tylko z swojej strony podpowiedzieć że wszystko się da zależy tylko jak zorganizowany jest czas. Ja z swoimi dziećmi jeżdzę od trzeciego roku ich życia i jest ok. W zeszłym roku bałam sie wycieczki całodniowej statkiem dookoła wyspy/dla nich mogło być to nudne/ ale moje obawy były bezpodstawne. Na pokładzie statku była grupa Włochów /tańce i śpiewy / i niestety a może aż stety miałam troszkę czasu dla siebie ponieważ połowa dzieciaków przyłączyła sie do zabawy. A swoją drogą od nich własnie możemy uczyć sie cierpliwości do dzieci.

Komentarz

dziekuje za opinie, z nasza pociecha jezdzimy o 6 mies. zycia ale bylismy zawsze tam gdzie piaszczyste plaże - Turcja, Kreta, Rodos a Malta troszke kamienista wiec chodzi mi tylko o to czy oprócz zwiedzania nasza pociecha bedzie mogła troszke pobudowac w piasku ale owszem do zwiedzania sie nadaje

Komentarz

Litości.

Komentarz

na Boga ! Tylko nie dziecko w samolocie !

Komentarz

Trwa
          X