Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malta

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Malta

Jestem zauroczona Maltą.......Piękne krajobrazy,mili ludzie,cudne słoneczne dni- Maltę " okupują" Anglicy-spotyka się ich na każdym kroku- ponoć emeryci angielscy sfrustrowani pogodą w swoim kraju przyjeżdżają tutaj na 4-6 miesięcy...Maltańczycy są mocno wierzący- kościoły są tutaj zadbane szczególnie gdy jest święto patronów.Mnóstwo do zwiedzania.......Na mnie największe wrażenie wywarł widok wyspy z samolotu- na Malcie lądowałam ok.24.00....kształt dłoni z rozłożonymi palcami oświetlonymi na krańcach...Jedyny mankament- niedobór piaszczystych plaż...Urocze zatoczki, jachty,łodzie.....widoki jak z bajki....Szkoda, że Malta jest tak mało rozreklamowana w Polsce......Cudne, warte zobaczenia miejsce.....
    W następnym roku na pewno tam wrócę....I jeszcze jedno- łatwość komunikacji w języku angielskim- tutaj nawet sprzedawca cebuli mówi po angielsku....to pozostalość po okupacji angielskiej- wyspa bardzo późno wyswobodziła się spod jurysdykcji Anglików......Pozdrawiam-Anka(tu)X(

Mam rodzinę na Malcie - naprawdę wspaniałe miejsce! Polecam wszystkim na wakacje, bo na dłużej to jednak mało się dzieje pod względem kulturowym wg. mnie ...

Komentarz

miejsce przyjemne ale hotele nie powalaja na kolana.

Komentarz

Mam pytanie , ponieważ po raz pierwszy lecę w tym roku na Maltę , może też ktoś taki ja na tym forum. Lecę na obóz językowy z almaturu. Chciałbym wiedzieć o cenach takich podstawowych rzeczy ile kosztuje alkohol (każdego rodzaju) oraz ogólnie jedzenie - ceny mniej więcej oczywiście noi też chciałbym wiedzieć , jak ogólnie wygląda klimat jeśli chodzi o miejsca do imprezy. (kluby itp) Będę wdzieczny za udzielenie odpowiedzi. Jakby co na gg mozna mi odpowiedzieć 9037661.

Komentarz

Trwa
        X