Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Nie ma, nie ma wody na pustyni ...., ale sprawdzić trzeba

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Nie ma, nie ma wody na pustyni ...., ale sprawdzić trzeba

Fotorelacja, o tym, jak postanowiliśmy sprawdzić czy na pustyni rzeczywiście nie ma wody

pozdrawiam
    Ola

Fantastyczne zdjęcia, wspaniała wyprawa!

Komentarz

Miło nam że się spodobało.
      Dodaliśmy niedawno relację z Republiki Południowej Afryki

pozdrawiam
      Ola

Komentarz

Wiem, śledzę Państwa blog z uwagą!

Komentarz

Zamieszczone przez ManhattanWalker Zobacz posta
          Wiem, śledzę Państwa blog z uwagą!
          Bardzo nam miło
          W przypadku pytań proszę o kontakt - zawsze staramy się odpowiadać na wszystkie komentarze
          pozdrawiam
          Ola

Komentarz

Dziękuję. Mam pytanie: jak Państwa sobie radzili z kieszonkowcami na Djemaa el Fna? Ja niestety miałem do czynienia z kieszonkowcami w Sousse, choć wszystko dobrze się skończyło, ale mój portfel wylądował już w cudzych rękach - o dziwo po małej szarpaninie oddali!

Komentarz

Nie mieliśmy tego problemu, dokumenty i pieniądze mamy zawsze w tzw. kieszeniach wewnętrznych.
              Wiele firm produkuje obecnie odzież, która ma właśnie takie kieszenie m.in VERTX czy Helikon-Tex

pozdrawiam
              Ola

Komentarz

Djemaa el Fna to niestytety eldorado dla kieszonkowców i łatwo da się ich poczuć na własnych plecach. I nie ma lepszej rady niz ta:

ZOSTAW WSZYSTKO CO CENNE W POKOJOWYM SEJFIE CZY W POKOJU a na plac zabierz tylko drobne w kieszeni na jakiś soczek i jedzonko.

NIGDY NIE NOŚ PRZY SOBIE DOKUMENTÓW TYPU PASZPORT CZY PRAWO JAZDY bo szybko może trafić na czarny rynek. Zresztą ja nigdy nie nosze ze sobą paszportu, tylko kopię(ksero).

Komentarz

Dziękuję za odpowiedzi. Problem w tym, że nie wiem czy w hotelu w Marrakeszu będę miał sejf. Najchętniej bym zrobił tak jak radzi Momita

Komentarz

Z tego co pamiętam, tam gdzie my nocowaliśmy nie było sejfu

Komentarz

No właśnie...

Komentarz

ale to żaden problem - w moim drugim hotelu tez nie było, ale poprosiłam czy mogę przechować w recepcji i nie było problemu i bezpiecznie sobie tam leżał. Pamietajcie, ze paszporty unii europejskiej to chodliwy towar..

Oczywiście, nikt na nas się nie czai za rogiem i nie wyrywa paszportów, ale lepiej być uczulonym. No i następna sprawa, zawsze przeciez nosząc ze sobą wszedzie paszport mozna tez go zgubić. Ja sobie zawsze robię z pare kopii paszportu i mam w róznych miejscach. A jak by sie zdarzyło, ze zostanę okradziona doszczędnie, lącznie z majtkami to na poczcie mailowej mam też scan paszportu i potrzebne dane, to zaoszczedzi czasu i nerwów.. a dostęp do kompa zanjdzie się wszedzie..

Komentarz

Momita dziękuję za cenne wskazówki. Przy okazji spytam się czy kseruje Pani cały paszport czy tylko stronę z fotografią?

Komentarz

nie, nie tylko strone ze zdjęciem, tak żeby był widoczny numer paszportu, dane osobiste i zdjecie. CHyba, że byłam w krajach wymagających wizy jak np Chiny to jeszcze robiłam ksero strony z wizą.

Komentarz

Ok, dziękuję jeszcze raz!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X