Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Maroko i ebola ?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Maroko i ebola ?

Witam !
    Jestem prawie przed wyjazdem na objazdówkę po Maroku i właśnie przeczytałam ,że wzmożono w tym kraju kontrole sanitarne .
    Czuję się trochę zaniepokojona...
    Czy ktoś ,kto był ostatnio może się odezwać ?
    Pozdrawiam .

Moja znajoma tam mieszka i to niestety prawda, coraz więcej informacji dot. eboli pojawia się w tamtejszych serwisach

Komentarz

Dziękuję ! Dziś dowiadywałam się telefonicznie na infolinii ITAKI i moje obawy Pani zbagatelizowała tzn. MEDIA wyolbrzymiają .Dowiedziałam się też , że ew. zmiana terminu lub miejsca nie wchodzi w grę.
      Konsekwencje są takie jak w przypadku niedotrzymania warunków umowy... No i jestem w kropce

Komentarz

Magra - Dlatego ja już nie latam z takimi pożal się biurami Cały czas latamy z Niemiec i głównie rezerwuje np. przez (dreamtours) Powiem tak, Niemcy są przeczuleni na punkcie takich sytuacji i tam jak jest coś nie tak to zaraz informują. Byłam tak z Polski w Egipcie w tym niepewnym czasie i mam dość wrażeń do końca życia. NIGDY WIĘCEJ BIUR PODRÓŻY na I

Komentarz

Witam, ja mam identyczną sytuację z TUI. W najbliższy wtorek lecę do Maroko (Agadir). Biuro bagatelizuje całkowicie sytuację i jest związana tylko wiążymi komunikatami Ministerswa o zakazie lotów do Maroko. Wczoraj jak powiedziałem konsultantowi, że czuję sie zagrożony, ze choroba śmiertelna itp to parsknął śmiechem ale szybko się powstrzymał. Nie wiem co robić ? Na indywidualną prośbę o alterantywną wycieczkę bez opłat manipulacyjnych TUI mi odpowiedziały cyt.
          "Witam,
          niestety nie ma możliwości wprowadzenia zmian bezkosztowych. TUI dba o bezpieczeństwo swoich klientów i na bieżąco kontroluje sytuację. Obecnie nie ma oficjalnego komunikatu, aby Maroko było zagrożone epidemią."

Tak dbają o swoich klientów

Komentarz

no i zaczęła się kolejna panika. Ludzie, ebolą zarazić się można tylko poprzez płyny ustrojowe, a nie drogą kropelkową. Jak ktoś na was kichnie, na pewno was nie zarazi, jeżeli będziecie unikać przygodnych uciech cielesnych... nic wam nie grozi. Jak nie będziecie mieć kontaktu z krwią obcej osoby.... nic się nie stanie. Ot, to wszystko. Ja wybieram się tam wkrótce i nawet przez myśl mi nie przeleciało, że mogę zarazić się ebolą. To tak jak w Kenii jest straszenie malarią. Ja tam byłam już kilka razy i komara ze świecą szukać. Owszem, zawsze trzeba być ostrożnym i uważać przede wszystkim na siebie! A czy do Polski jakiś zarażony nie mógłby przyjechać i zagrażać nam, wcale nie trzeba podróżować po świecie, żeby coś złapać. Dajcie spokój takim lękom, cieszcie się zbliżającym urlopem i wyjazdem.

Komentarz

Nie wiem czy wiesz że płyny ustrojowe to również ślina, więc wystarczy że ktoś dobrze szklanki albo widelca nie domyje. Tak czy siak, jeżeli macie wybór to polecam wam podróżowanie z Niemiec. Taniej, bezpieczniej i pewniej. Przynajmniej dbają o turystów a nie tylko o swoją kieszeń.

Komentarz

• wodniczka00
                wodniczka00 skomentowane
                Edycja komentarza
                ja klar, Deutschland, Deutschland über alles.... ręce opadają, jak się czyta takie wpisy. Ja już ponad 20 lat jeżdżę z polskimi biurami, do mniej lub bardziej egzotycznych miejsc i nigdy nie zdarzyło mi się nic przykrego. Zawsze miałam to, czego oczekiwałam. A wracając do tematu.... to czy jadąc z niemieckim biurem do hotelu, w którym są również turyści z biur innych krajów, masz pewność, że pijesz z takiej szklanki, z której przedtem na pewno pił tylko turysta z niemieckiego biura, czytaj.... skoro z niemieckiego, to na pewno zdrowy. Matko, co za głupoty. Tak myśląc, to najlepiej siedzieć w domu i pić z własnej, wyparzonej szklanki, albo jeść własnym, wyparzonym widelcem... hahaha

No to Ty jeździsz z Polskimi, ja z Niemieckimi - proste. Uważam że po prostu niemieckie biura mają lepsze cenowo oferty, oferują loty lepszymi samolotami, wycieczka jest sprawdzona a rezydenci pomocni. Zresztą jeździłam z polskimi, i wiem jak to wygląda. Czasem był problem żeby jedną literę zmienić w rezerwacji a potem na lotniku 2h nerwówki czy się w ogóle poleci (z nie swojej winy) Zresztą sam fakt, wysyłania ludzi w miejsca niepewne to chyba mówi samo za siebie.

Komentarz

W maroku nie odnotowano ani jednego przypadku Eboli. Przeglądałam zagraniczne strony, tam również nic nie ma o Maroku i Eboli. Po co panikować? Dlaczego biura podróży mają rezygnować z tego kraju? Rozumiem gdyby ktoś tam zachorował, wtedy byłoby to wręcz konieczne. Jeśli tak panicznie się boicie, to lepiej nie wychodzić z domu. Równie dobrze w Polsce mogą być zachorowania...

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X