Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Odezwijcie się, opinie o h. Caribean Vilage Agador w Agadirze

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Odezwijcie się, opinie o h. Caribean Vilage Agador w Agadirze

Czy ktos był w tym roku w hotelu Agador? Prosze o opinie.

sredniak , raczej do generalnego remontu , duzo zieleni ,

Komentarz

WItam Was(:P)
      Za chwilkę zacznie się odliczanie czasu na wyjazdy wakacyjneX( dlatego jeżeli ktoś był w tym hotelu to poproszę napiszcie kilka słów. Wiem że ten hotel połączył się z drugim hotelem El Pueblo Tamlelt i zrobili jeden wielki kompleks.

Komentarz

Ja byłem maj/czerwiec 2012 r. po objazdówce. Wylądowałem tam przez własne lenistwo i niesprawdzenie co tak naprawdę hotel sobą reprezentuje. Byłem trochę zawiedziony, bo przyzwyczajony jestem do lepszego standardu. Ale jak się dowiedziałem, że ma on 3,5 *, to uznałem, że jak na tę kategorię, to jest po prostu rewelacyjny. Jeżeli nie masz zbyt wysokich - jak na 3* oczekiwań - będziesz zadowolona/y. Nie odniosłem wrażenia, by był do remontu.

Komentarz

Jeżeli chodzi o hotele to nie mam za dużo oczekiwać, byleby nie chodziły mi myszy czy karaluchy po ścianach:X Generalnie to i tak całe dnie spędzamy po za murami, morze czy ocean czy basen.
          Czytałam na forach, że są bardzo sympatyczni animatorzy, jestem ciekawa jak będzie w tym roku. Troszkę mnie przeraża wielkość, ale damy radę:-)
          Jak ktoś był w tym hotelu w tym roku to poprosze dajcie info. Wiadomo jak kobieta wszystko mnie interesuje:-)

Komentarz

Twoje obawy są niepotrzebne - było czysto. Ludzi faktycznie masa.
            Tak w sumie, to wszystko w tym hotelu było OK, no może poza trochę aroganckimi wobec kobiet kelnerami.
            Moje marudzenie co do standardu dotyczy mniej więcej takich spraw: drinki tylko 2-składnikowe, brak frutti di mare itd.
            Ale ocean zimny ! Tu możesz się srogo zdziwić ! Za murami raczej nie masz co robić, tylko spacery po plaży - ładnej, czystej i szerokiej.

Komentarz

Ufff - to dobrze, że nie widziałeś gryzoni.... Tego się obawiam
              Mrówka a możesz mi jeszcze napisać, czy od hotelu daleko jest do miasta, na skuk i do mediny?

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X