Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Cesarskie miasta z Rainbow -luty /marzec

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Cesarskie miasta z Rainbow -luty /marzec

Planuje wyjazd na wycieczkę Cesarskie Miasta + pobyt w Agadirze z Rainbow ,zastanawiam się nad terminem : luty lub marzec , czy będzie dobrym terminem ? Trochę w necie poczytałem ale proszę o info. od osób które były w tym terminie. Szczególnie interesuja mnie temperatury i słoneczko. Pozdrawiam

Witam
    Wybieram sie w lutym z RT na wycieczke - Cesarskie Miasta . Interesuje mnie czy na objeżdzie są przerwy umożliwjajace spozycie ciepłego posiłku. W programie wycieczki nic się nie pisze o takiej możliwości.
    RT na swojej stronie - wyloty: ma wyloty w piatki z Warszawy o 14,35 i przylot do Agadiru 21,15. Z czasu przelotu wynika że niemoże to być lot bezpośredni do Agadiru( międzylądowanie w Casablance ?) Czy podczas lotu był serwowany poczęstunek lub czy jest catering na pokładzie. Bardzo proszę o odpowiedzi aktualne od turystów z RT z programu wycieczek :2010/11. Z góry dziekuję za odpowiedż

Komentarz

Dokładnie w tym samym czasie i z tym samym biurem planuję, więc podłączam się pod wątek...

Komentarz

Jest międzylądowanie w Casablance - ale nie przesiadasz się, tylko czekasz w samolocie. Przynajmniej tak było rok temu. Co do posiłków, to przeważnie jest czas wolny, ale dokładnie nie wiem, bo raczej tylko coś przekąszałam między śniadaniem a kolacją. Raz zatrzymaliśmy się na trasie w małym miasteczku, żeby spróbować potraw z tadżinu - polecam.

Komentarz

Moim zdaniem lepiej wybrać się tam w marcu,ponieważ będzie już zdecydowanie cieplej a ceny praktycznie takie same. Daj znać co ostatecznie postanowiłeś i kiedy wylot z kraju.

Komentarz

Solar Travel, może Ty mi doradzisz - moge lecieć tylko w lipcu sierpniu ( w krainie zlotego smoka z Rainbow). Kiedy lepiej - sam poczatek lipca, czy od polowy czy początek sierpnia?
            Proszę, doradź mi, nikt nie chce mi pomóc.... M

Komentarz

I moge jeszcze od 30 marca do 6 kwietnia. Co wybrać? (to jest objazd - Pekin, Xian, Szanghaj)

Komentarz

Kurcze, oczywiście chodzi mi o Chiny... Nie w tym watku wpisalam, ale moze ktos mimo to doradzi...?

Komentarz

SUPER A ILE KASY MAM MIEC NA MIEJSCU

Komentarz

czy ktoś był w tym roku na objazdówce po Maroko? jak tam teraz jest?

Komentarz

Wróciłm w sobotą 18.02. Jest ok. Pogoda coraz lepsza. Słońce świeci i ciepło, ale rankami i wieczorami lubi być chłodno. Na zwiedzanie pogoda super.Polecam Fez i Marakesz

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                      Trwa
                      X