Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Cesarskie Miasta - objazdówka

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Cesarskie Miasta - objazdówka

Maroko, Cesarskie Miasta od 7.06.2013 z pobytem w Agadirze.Wylot z Katowic.
    Kto zabiera się w tym okresie? Para 59,57 lat.
    Mile widziane opinie o hotelach i uwagi praktyczne o tej formie wypoczynku

Witam;
    Moim zdaniem najlepszy wariant przylotu do Maroka, tydzien zwiedzanie i tydzien pobytu w agadirze.
    Hotele jesli chodzi o objazdowki to zalezy z jakim biurem wybieramy sie, sa rozne hotele o roznym standarcie, natomiast pobyt to mysle ze juz Panstwa zdecydowaliscie ktory wybrac.
    W razie pytan sluze informacja.
    Pozdrawiam

Komentarz

Niektóre informacje docierające z Maroka są niepokojące. Podobno próby zamachów w miejscach publicznych, zamieszki policji z ludnością. Jak naprawdę wygląda sytuacja dla turystów?
      Co możesz powiedzieć o hotelu Albatros Beach w Agadirze.

Komentarz

Albatros to bardzo przyzwoity hotel, ale my spędziliśmy w nim raptem kilka nocy - traktując hotel jedynie jako przechowalnię bagażu i bazę wypadową na południe Maroka.
        Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, bogaty wybór dań zarówno kuchni arabskiej jak i europejskiej.

Komentarz

Witam. Mam pytanko odnośnie objazdu Cesarskie Miasta a mianowice o której godzinie z reguły wyjeżdza się z hoteli i odnośnie Agadiru czy są potrzebne na plaży buty do wody. Już nie mogę się doczekać X( Pozdrowionka

Komentarz

W Agadirze buty do wody sa niepotrzebne dno bardzo powoli sie obniza, jest piaszczyste i przyjemne! Nie wiem jak teraz, ale ja bylam chyba 6,7 lat temu i na plazy bylo bardzo malo dostepnych ogolnie lezakow...wlasciwie to ani razu nie udalo sie "zalapac" na zagospodarowanej plazy. Polecam zakup parasola. Kiedys nie posmarowalam plecow po wyjsciu z wody, moze z pol godz lezalam przy pochmurnym niebie i...spalilam sie na czerwono! Obowiazkowo trzeba uzywac filtrow!
            Wyjazdy z hoteli byly dosc wczesnie planowane, spore odleglosci do pokonania. Raz chyba budzono nas ok 4 rano....nie pamietam dokladnie....Maroko jest piekne i mysle, ze wycieczka pozostawi niezapomniane wrazenia!

Komentarz

Ja byłam na Cesarskich Miastach w marcu tego roku więc mam dość świeże informacje. Jeśli chodzi o plażę przy hotelach w Agadirze, to nie widziałam nikogo w takich butach. Plaża jest rzeczywiście bardzo ładna, piaszczysta z łagodnym zejściem do wody. Natomiast wyjazdy z hoteli były z reguły ok godz. 8.00. Z Casablanki jedynie wyjeżdżaliśmy o 7, żeby zdążyć wyjechać przed korkami w mieście i chyba przedostatniego dnia- z Fezu do Marrakeszu też (tu długi odcinek do pokonania- ok. 500 km). Spokojnie można się wyspać i wypocząć, droga też nie jest męcząca, a bardzo malownicza. Ja cały czas obserwowałam okolice i pstrykałam zdjęcia- zresztą byliśmy w marcu, gdy było pięknie zielono, wszystko kwitło (taki nasz maj- ślicznie). Polecam jeszcze zająć miejsce w autokarze po stronie kierowcy- jadąc w kierunku północy macie piękny widok na ocean. Ależ Ci zazdroszczę- Maroko jest cudowne.

Komentarz

Umilka dziękuję za "świeże" info,a z jakiego biura byłaś? B)

Komentarz

No jak Cesarskie Miasta... to Rainbow Tours oczywiście.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X