Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Martynika

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Martynika

Witam Szukam informacji skąd nalepiej lecieć na Martynike? Interesuje mnie hotel 4* z AL i pobyt na 2 tygodnie - wylot na początku czerwca. pozdr

na takie egzotyczne kierunki ciekawe oferty mają organizatorzy niemieccy. jeśli chcesz poszukam dla Ciebie czegoś napisz do mnie na maila jomico@wp.pl

[%sig%]

Komentarz

Witaj, jak masz odwagę to zorganizuj sobie wszystko sam. Nam sie udało Czyli ja plus żonka i 18 miesięczna córeczka. Poszukaj lotu z paryża do Fort de france najlepiej air caraib rewelacyjna linia lotnicza. Potem dostosuj sobie lot z polski do Paryza. Na miejscu musisz poszukac sobie tylko kwaterunku przez internet. Na lotnisku masz okolo 20 wypozyczalni samochodow najtansza jest eurodom. Ja za miesiac wypozyczenia fiesty zaplacilem w styczniu tego roku 700 E. Taniej nie znajdziesz. Ale dobrze sie zastanów czy chcesz leciec na martynikę. Po tygodniu na miejscu bedziesz chcial sprzedac wszystko w polsce i poprostu z tamtąd nie wracać. Zwiedziłem juz około 30 krajów, ale to co spotkasz na martynice, nie tylko plaze, palmy czy wszystko co mozna pokazac na zdjeciu, ale luz 100 razy wiekszy niz grecki, wszedzie usmiech na twarzach, wszyscy bardzo pomocni, pyszne owoce, wspanialy klimat, ect. zmieni twoje podejscie do swiata. Generalnie najwspanialsze chyba miejsce na swiecie.

Aha martynika jest chyba najbardziej cywilizowaną wyspą na karaibach. Poprostu Francja na karaibach.

Pozdrawiam

Komentarz

Na Martynikę najlepiej lecieć oczywiście z niemiec :-)
        Jeśli będziesz poszukiwał oferty to odezwij się do mnie na maila magda.miziolek@interia.eu postaram się wyszukać coś fajnego.

Komentarz

Trwa
        X