Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sierpień w Playa del Carmem kto pomoże?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Sierpień w Playa del Carmem kto pomoże?

  Witajcie,
  W drugiej połowie sierpnia wybieramy się (para) do Riu Lupita/ Playa del Carmen. Niestety to jedyny termin jaki nam pasuje - piszę niestety ponieważ słyszałam o różnych anomaliach pogodowych (ulewy i huragany) tym samym bardzo proszę osoby, które były w sierpniu w Meksyku o wypowiedzenie się w tym temacie. Czy faktycznie zdarzają się dni kiedy leje czy to raczej kilkadziesiąt minut deszczu dziennie ? Jak jest z huraganami ?

  Jedziemy na tydzień, jaką optymalną kwotę na osobę zabrać ze sobą 'na życie' ? W hotelu mamy all inclusive, ale wiadomo - chcemy zjeść na mieście, kupić jakieś pamiątki dla siebie i rodziny i wybrać się na jakąś wycieczkę, zabawić się
  Czy w Playa del Carmen są jakieś godne polecenia kluby ? Czy jest tam bezpiecznie - powrót nocą do hotelu, noc w centrum jak to wygląda?
  Gdzie najlepiej wykupić ciekawe wycieczki ? Nie bierzemy raczej pod uwagę wypożyczenia samochodu z uwagi na wysokie kaucje.
  Macie jakieś rady dla nas?

  Wiem że na forum są tu bywalcy różnych zakątków świata - wierzę że pomożecie, poradzicie :-)

  A może ktoś również wybiera się w drugiej połowie sierpnia ?


Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Meksyk, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X