Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WAKACJE NAD MORZEM - Rewal - Trzęsacz

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WAKACJE NAD MORZEM - Rewal - Trzęsacz

Najwspanialsze widoki na morze bałtyckie z okna nowo powstalego pensjonatu AIREN. Niezapomniane wakacje nad morzem. super wypoczynek. tanie noclegi. zapraszamy nad morze w polsce ! Sprawdz naszą oferte ! czynne cały rok. Więcej na www.airen.pl www.airen.pl

.. obejrzałem .. Trzęsacz znam ..
    .. 180 zł za dwójkę w sezonie .. !!!!!!!!!!!!!!!!
    .. walicie zaporowe ceny i dziwicie się że ludzie zamiast Trzesacza wybierają Chorwację, Grecję , Hiszpanię czy nawet nędzną Bułgarię ..
    .. wszystko na ten temat .. ;-(

Komentarz

no niestety przyjacielu takie ceny apartamentów nad morzem polskim morzem są. Wymaga się wiele więc i wiele trzeba za tą przyjemność zapłacić. Dla bardziej oszczędnych proponuje pola namiotowe lub tańsze pokoje w ośrodkach wczasowych. Pozdrawiam

Komentarz

Takie ceny apartamentów nad morzem polskim morzem mogą być zapowiedzią niechybnej plajty.

Komentarz

.. za pozdrowienia dziękuję , ciesząc sie jednocześnie że mam przyjaciela w Trzęsaczu ... ;-)))
          .. ceny nie są same z siebie , ani nie narzucaja ich krasnoludki .. tylko ustalacie je Wy .. a ustalacie je tak że macie pełne obłożenie przez 1,5-2 miesiace w roku i 10 miesięcy bryndzy .. taki Wasz ekonomiczny wybór ..
          .. bez ironii powiem że uwielbiam Rewal i okolice , zdarza mi sie spędzić tam kilka weekendów rocznie ... ale na urlop za te same pieniadze wolę Majorkę, Kretę a zimą Egipt ..
          .. i to nie kwestia wymagań , ale elementarnej logiki ... ekonomicznej .. ;-)))

Komentarz

City ale Ty musieć wziąć pod uwaga, ze od przyszłego lata to już zacząć palmy rosnąć nad Bałtykiem, ale z druga strona jak już te lody zacząć się topić to woda podejść pod ta ostatnia ściana kościoła w Trzęsaczu (o ile ona jeszcze stać). Tak, że zamiast na Majorka Ty móc latać do Trzęsacza. Wystarczyć jeszcze zrobić lobbing i namówić Edgara, że skoro we Włoszczowej on wybudować port morski to móc by się zająć lotniskiem w Trzęsaczu.

Komentarz

.. ściana w Trzęsaczu całe szczęście stoi , choć paskudnie wyglada to zabezpieczenie .. szczęscie bo to jedyna atrakcja ... ;-)))

Komentarz

Smród brud i ubóstwo!!! Dalej czekajcie na Niemców, to skończą się całkiem złote czasy Bałtyckie centusie!!! Wyjeżdżam tylko zagranicę!!! Wiem że spędzę przyjemnie wakacje!!!

Komentarz

Ceny powalajace. Za dwa tygodnie tylko ze sniadaniem 2 500. Trzeba jeszcze dojechac. Uwielbiam Baltyk, ale niestety rachunek ekonomiczny jest prosty. I gwarancja pogody niestety nie ma.

Komentarz

W życiu bym nie zapłaciła takich pieniędZy za wczsy na Bałtykiem. Kto mi da gwarancję pogody--juz nie mówię o temp wody--brrr

Komentarz

W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasino, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram http://sasinodominik.pl/ nie ma takiego tłoku jak w co niektórych miejscowościach nadmorskich.

Komentarz

Trwa
                      X