Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Władysławowo

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Władysławowo

Witam, czy ktoś był w tym roku we Władysławowie?Poszukuje informacji ,gdzie można tanio i smacznie zjeść, co warto zobaczyć w okolicy za podpowiedzi z góry dziękuję.

na każdym kroku bar jadłodalnie nie ma z tym problemu blisko przejazdu kolejowego jest takie miejsce bardzo tanio , jak kto co woli

Komentarz

osobiście polecam pole namiotowe "ALEXA'' w chłapowie warunki świetne, sklepy blisko a na plaże 5 minut a i bary bardzo blisko
      .................................................. .................................................. ....................
      podróże to moja pasja.Powyższy link jest umieszczony za zgodą administracji forum
      Ostatnio edytowane przez david1 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/33539-david1 o 17th September 2013, H:i

Komentarz

Rzeczywiście od różnego rodzaju knajp aż się roi, na pewno każdy znajdzie miejsce odpowiednie dla siebie.
        Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego usytuowana jest w zabytkowym budynku u podnóża wzgórza gołonoskiego w najstarszej dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Gołonogu. Swoją działalność rozpoczęła 11 października 2004 r. Na przestrzeni lat nabyła uprawnienia nadane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów I stopnia na kierunkach :ratownictwo medyczne, fizjoterapia, położnictwo, kosmetologia, zdrowie publiczne oraz I i II stopnia na kierunku pielęgniarstwo, a także na studiach inżynierskich - logistyka.

Komentarz

Polecacie Władysławowo? Czy można odpocząć tam.

Komentarz

Byłam w Jastrzębiej Górze( Lisi Jar) Władysławowo było niezbyt daleko,ale osobiście wolę Międzyzdroje.

Komentarz

Ja polecam Dźwirzyno niedaleko Kołobrzegu- urocza i spokojna miejscowość,gdzie ceny za nocleg oraz jedzenie w restauracji są o wiele niższe niż we Władysławowie.

Komentarz

Jeśli chodzi o smaczne jedzenie we Władysławowie to polecam knajpkę Pod Sosnami(jednak w sezonie sa tam straszne tłumy ) , Bar Kaktus na ulicy Morskiej,

Komentarz

Polecam bardzo nowy pensjonat HAFEN. Rewelacja!!! Byłem tam z rodziną i czułem się jak w luksusowym hotelu. Miła właścicielka, czyściutko. Wysoki standard. Fantazja!

Komentarz

Jestem pewien,że Władysławowo w 100% spełni Twoje oczekiwania,tutaj solidnie wypoczniesz,mamy szeroką piaszczystą plaże i o sam nocleg także nie ma sie co martwić,chętnie pomożemy oraz doradzimy podczas wyboru

Komentarz

Radzę skorzystać ze stronki http://kuchnia.wla.com.pl

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Morze-baltyckie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                      Trwa
                      X