Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Najlepsze ceny... - co o tym sadzicie?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Najlepsze ceny... - co o tym sadzicie?

Witam! Ostatnio (jak zwykle ) przegladalam zasoby internetu i wpadlam na strone www.ceneo.pl - jak dla mnie nowatorska rewelacja! Wyszukalam sobie wycieczke do Tunezji za grosze. Oszczednosc czasu co nie miara - oferty z roznych biur na jednej stronie wraz z informacjami. Szczerze Wam polecam, ale jestem tez ciekawa, co o tym sadzicie - a moze ktos z Was tez juz z tego korzystal? Pozdrawiam, Wasza wyszukiwarka

Ooops pomylka, chodzilo mi o skapiec.pl, ale strony podobne

Komentarz

Wyszukiwarka atrakcyjna, ale nie dla ofert turydtycznych. Jedynym biurem jest travelplanet. Sprawdzałam różne kierunki i ceny są raczej na poziomie średnim.
      Pozdrawiam

Komentarz

A czemu daliscie to do "Morze Srodziemne. Wschód" ? Ja rozumiem, ze np. o kolorze morza w Libanie mozna by tu pisac. Ale mniejsza z tym, to zart. Co do wyszukiwarek, to np. wakacji czy travelplanetu nie maja az tak wielu, lepiej wejsc na travelplanet, dac np. nasi partnerzy i potem po stronach biur chodzic - tak lepiej.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Morze-srodziemne-wsch, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X