Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jeszcze 85 dni!!! turystycznie i nie tylko...:) Część 2

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• aaaaaaaaaa..
    jakieś dziwne skojarzenia mam ..do pewnej plomby..z Floriańskiej...mam bardzo dziwne skojarzenia,...,

Komentarz

• bry pourlopowe
      oj tyle było czekania a jak szybko zlecial ten urlop
      na urlopie bylo oczywiscie mnóstwo słońca i mnósto kurzu ja do tej pory jeszcze czuje ten kurz we włosach
      byly rowery, skutery, bryczka, łódka świątynek mnóstwo, soczku arbuzowego litry
      Nuska czekamy na Twoje foty może są piękniejsze od naszych?
      Ala, oldi dzięki za liczenie urlopowe
      wszystkim spokojnej nocy

Komentarz

• wieczorne bry

pierwszy dzień w pracy jakoś przetrwałam
        ale torby urlopowej jeszcze nie schowałam....... stoi na widoku, żeby o urlopie przypominać

pozdrawiam All

Komentarz

• Zamieszczone przez oldi Zobacz posta

Dwie rzeczy mnie przy tym trzymają: nie byliśmy w Hurghadzie, a zapewne warto ją zobaczyć
          no i lubię colę z Tobą (zwłaszcza, że ta urodzinowa może być mocniejsza )

No i to są bardzo dobre argumenty :-)

Żmijka z urlopami niestety tak już jest, że szybko leci :-( A potem trzeba czekać na następny :-)

Nuska u mnie walizki też na widoku. Może przyspieszą mój wyjazd :-)

Pozdrawiam nocnie z drogi do Warszawy :-)

Komentarz

• JEST ŚRODA 14 MARCA 2018 ROKU

Imieniny obchodzą: Jakub, Matylda, Leon i inni.

Odliczamy:

Shibuya - 295 dni - urodzinki w Hurghadzie czyli dla odmiany Egiptowo,
            Shibuya - 194 dni - Mexico, Playa del Carmen, rozszerzam horyzonty,
            Milo - 137 dni - bikes po Ponidziu, swimming w "Loch Ness" i..."Daily Siara",
            Shibuya - 127 dni - safari wrakowe w Egipcie, "Wraki Północy",
            oldi - 125 dni - Morze, żółwie; może krowa? czyli Aurora na Marsie,
            tomlee28 -115 dni - Turcja, wypocząć nad Alarą i w cieniu gór Taurus,
            Milo - 106 dni - Wielki powrót do Lotusa...czyli oko w oko z ośmiornicą,
            Darek K. - 98 dni - nie ma jak grecka kuchnia, do Chanioti lecę...,
            Shibuya – 97 dni - Brayka czyli Marsa Alam inaczej haha,
            tomlee28 - 88 dni - SKYWAYRUN Airport GDN,
            Pani Matka - 60 dni - tureckie słonko,
            tomlee28 - 44 dni - Rodos - powrót na lobstery, górę w Kolymbii i akropol w Lindos,
            majka* - 12 dni - Wielkanoc w Pekinie,
            Shibuya - JUŻ DZIŚ - Warszawka, czyli fioletowa zabawa.

Plany wyjazdowe:
            Shibuya - przełom XI/XII 2018 - oczywista oczywistość czyli gdzieś w Egiptowie,
            Oldi - początek stycznia 2019 – „Zlot Egiptowo – urodzinowo,
            tomlee28 - Cypr - ferie 2019,
            tomlee28 - Gran Canaria - ferie 2020.

Komentarz

• Dzień dobry
              Nie doczytałam wszystkiego, ale Żmijkę widziałam
              Lecę do pracy, potem GL.

Oldi, widziałam jakieś zmiany w Planach? Dobrze wpisałam, bo słabo widzę takie malutkie
              Szibi wyskoczyła z Planu?

Buźka dla wszystkich

06:28

Komentarz

• Ala, Shibi, Ryś, Żmijka, Nuska

Alu tak; w planach zostałem sam bo Shibi już "zaklepała" swój pobyt
                w Hurghadzie z okazji urodzin. My dopiero jesienią będziemy mogli
                to zrobić. Jak czegoś nie widać na moich obrazkach to po to by
                zobaczyć zdjęcie w dużym rozmiarze wstawiam miniaturki, w które
                trzeba kliknąć by zobaczyć moje "wypociny" w oryginalnym rozmiarze.
                Kciuki dla Was włączone

Shibi już chyba dojechała do stolicy więc pozostaje życzyć koleżance
                chwili wypoczynku po trasie i wspaniałej zabawy

Żmijka i Nuska widzę wypoczęte i w kierat codzienności wzięte
                Jak tam Nuska nowy aparat się spisał na "obczyźnie" ?

Dobrego dzionka wszystkim!

Komentarz

• DBerkowoAll

...widzę, że "Wszyscy się znaleźli"....no to chwała
                  Shibuś mi tu Wawkę na fioletowo będzie malować, a.......niech maluje, będzie przynajmniej korolowo

Oldi, Shibi, Hurgady, Wam nie zazdraszczam bo i tak bendem tam lądował, ale zdążyłem ją już wcześniej zaliczyć od tej lepszej i.....gorszej strony, wieczorami poza miejsca gdzie są turyści nie radzę się zapuszczać , a szczególnie gdzie mieszkają "Tambylcy z dzieciami".....tylko ostrzegam jest to zupełnie coś innego niż Sharm

Alusia, "sądny" dzień zaliczony, nic o karze nie wspominali więc?.... nie wychodziłem przed szereg, tym bardziej, że od złożenia odwołania i usprawiedliwienia minęło prawie 6 miesięcy więc chyba jakby nie uznali toby kazali zapłacić

...miłego

Komentarz

• Ahoj. Shibuya fajnie że jesteś Ala i Oldi dziękuję cały czas za cyferki. Idę dalej do taśmy. Jak przeżyję do końca miesiąca to będzie dobrze. Tylko czemu jest tak źle? Se pomarudziłem to se pójdę. A, miło że Tercet Egzotyczny wrócił Pa

Komentarz

• Witajcie,którym pozostało jeszcze 85 dni...
                      Skuszony kopytkami w sosiku, jak również i dwójniakiem piwnicznym (aczkolwiek nie ukrywam, że za drobną namową Oldiego), postanowiłem zajrzeć tutaj i sprawdzić, co dzieje się w świecie forumowym, gdy wychyli człowiek nos poza swoje Egiptomaniakowe poletko, na którym mam przyjemność bywać od jakiegoś czasu. No i proszę, proszę! Cóż ja tu widzę! Przysmaki kuchni wszelakich, smaczki i smaki przeróżne, atrakcje dla oka i ucha, rozrywki dnia powszedniego i nie tylko, problemy weekendowe i inne, a wszystko okraszone odwiecznym siedzeniem na walizkach. Miło i swojsko. To pozwolę sobie pozaglądać tu od czasu do czasu...

Komentarz

• Zamieszczone przez r.p.1 Zobacz posta
                        za mojej młodości wydawało mi się że jesteśmy pokoleniem..ciekawym świata....bardziej w imaginacji niż bytności..rozumnym posługującym się zarówno rękami w zdolnościach manualnych jak i kojarzenia chociażby w grach karcianych a juz szczegolnie grywając namiętnie w brydża kiedy przy stole zasiadali i młodzież robotnicza i studencka.
                        Kiedy z tych ludzi dzisiaj już będących dziadkami udało się im wychować dzieci i wnuki będącymi idiotamii.Tego naprawdę nie wiem.
                        Nie wydawało Ci się. Byliśmy pokoleniem ciekawym świata. Byliśmy, jesteśmy, będziemy (o, kutwa... wyszedł mi czerwony manifest? Sorki, niechcąco - naprawdę!). Jak zresztą widać - bo czyż to nie my pakujemy się w oszalałym pędzie, by nadal rzucać się w objęcia Świata? Tak, to my. Nam nie przeszło. Nam nadal się chce. Choć ubywa sił i możliwości, i zdrowia. Stajemy na głowie, by zobaczyć więcej i więcej. By spełnić choćby cząstkę młodzieńczych marzeń, a nawet fantazji. Lecimy oglądać świat i życie, bo je kochamy. I doceniamy. I pieści nas ten nasz Świat rozkosznie swym kurzem wielkomiejskim, piachem pustynnym i wichrem lodowatym, i szkwałem chłoszczącym, i sztormem oszalałem. Szalejemy ze szczęścia, ale nie jesteśmy szaleni. Bynajmniej. Jesteśmy szalenie zakochani w życiu, w świecie, w marzeniach. W poznawaniu. Zwiedzaniu. Patrzeniu. Podziwianiu. I rację ma Oldi pisząc, że im więcej jeździmy po świecie, tym mniej fotek pstrykamy. Bo tak naprawdę to najważniejsze jest w nas - na siatkówce oka odbite, w mózgu wypalone, w pamięci wyryte.
                        A potem przychodzi taki np. mój syn i mówi, że to objawy przekwitania

Komentarz

• Taskar pięknie żeś trafił . Bo już miałem w Egiptowie Tobie trasę pisać całą. A jest daleko. No bo tak, masz Egipt nie? Potem Grecja, za Grecją Hiszpania, w sensie pod nią. Potem Indie, Indonezja, Kenia, Malezja, Maroko, Meksyk, Nepal, Tajlandia, Tanzania, Tunezja,Turcja i za Turcją znaczy pod Turcją to nasze podwórko znaczy się Wszystkie Bo potem to już są Włochy nie. Ale że jesteś, to Ci nie będę dwa razy pisał. Do miłego

Komentarz

Kiedy z tych ludzi dzisiaj już będących dziadkami udało się im wychować dzieci i wnuki będącymi idiotamii.Tego naprawdę nie wiem.
                            Samo przyszło. Obawiam się (a może to na szczęście?), że te nasze młode pokolenia zidiocenie mają niestety permanentnie w genach. I nie są to nasze geny - no na pewno nie nasze przecież Ktoś tam musiał mieszać w tym tyglu. Ale patrząc na skalę zjawiska, jest przerażenie. Bezsprzecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez tomlee28 Zobacz posta
                              Taskar pięknie żeś trafił . Bo już miałem w Egiptowie Tobie trasę pisać całą. A jest daleko. No bo tak, masz Egipt nie? Potem Grecja, za Grecją Hiszpania, w sensie pod nią. Potem Indie, Indonezja, Kenia, Malezja, Maroko, Meksyk, Nepal, Tajlandia, Tanzania, Tunezja,Turcja i za Turcją znaczy pod Turcją to nasze podwórko znaczy się Wszystkie Bo potem to już są Włochy nie. Ale że jesteś, to Ci nie będę dwa razy pisał. Do miłego
                              To miałem prawdziwe szczęście (dobra, Oldi, wleję Ci do tej urodzinowej coli coś tam od barmana extra w ramach wdzięczności!). Bo trasa, jak widać, kręta mogła być i podstępnie się wić pod moimi stopami

Komentarz

komuchom udało się zlikwidować ****fabetyzm..
                                Tak przy okazji - już nie pierwszy raz podziwiamy z Oldim "poprawność moralną" naszego zagranicznego serwera. Chce coś człowiek napisać, że niby entelygencja i te sprawy... a tu mu takie, urwał nać, autocenzory wpierdzielą gwiazdeczki... Czyli co? Zlikwidowali nam za komuny A N A L fabetyzm, ale jak dzisiejsze czasy wpływają na naszą psychiczną od_P_O_R_N_O_ść?

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat-ii, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X